مارک کروم

نصب مارک و پلاک روی کالای تولیدشده، کلیدی است که شرکت‌ها و تولیدکنندگان برای تمایز دادن محصولات خود از رقبا به کار می‌برند. از جدیدترین انواع مارک‌های تبلیغاتی‌، مارک کروم است که با عناوین: مارک نیکل، پی‌ وی، حروف مجزا و مارک پلی حروف نیز شناخته می‌شود.

این مارک دارای لایه‌ای (روکش) فلزی از کروم و نیکل می‌باشد که علاوه بر زیبایی بر دوام و ماندگاری آن نیز می‌افزاید. ظاهر شیک و زیبا، مجزا بودن حروف، سهولت در نصب، مقاوم در برابر خوردگی و سایش و داشتن قدرت چسبندگی بالا از ویژگی‌های مارک کروم می‌باشد. 

همین ویژگی‌ها از علل نصب مارک کروم روی کالاهای وارداتی و لوکس و همچنین کاربرد رو به افزایش آن در صنایع مختلف مثل خودروسازی، لوازم‌خانگی، الکترونیک و … می‌باشد.

لازم به ذکر است، تمیزیِ سطحی که می‌خواهید مارک بچسبانید، بسیار مهم و در کیفیت چسبندگی تأثیرگذار است. مواردی مثل چربی، گرد و غبار و ذراتی که ممکن است روی سطح قرار گرفته باشند، می‌توانند باعث نفوذ هوا بین سطح و لیبل شده و نهایتا قدرت چسبندگی را کاهش دهند. برای تمیز کردن می‌توانید از الکل، مواد شوینده و یا دستمال مرطوب استفاده کنید.

قبول سفارشات با تعداد محدود و یا تولید نمونه امکانپذیر می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.

از جمله شرکت‌هایی که افتخار همکاری داشته ایم: لوازم‌خانگی راوانا، هود سپهر، استیل البرز، عشتار، ایموتاچ و …

 


  • نمونه مارک کروم