پلاک استاتیک

پلاک استاتیک

پلاک استاتیک دارای رنگ پودری می‌باشد. در واقع پودر رنگ با استفاده از شارژ الکترواستاتیک، بر روی سطح آلومینیوم القا شده و سپس با استفاده از حرارت، پخته می‌شود تا به یک پوشش دائمی و محکم تبدیل شود.

رنگ پودری مزیت‌هایی مانند مقاومت بیشتر در برابر خراشیدگی و تغییرات آب و هوایی و اشعه‌ی UV را دارد. از ویژگی‌های این محصول نیز می‌توان به کیفیت، دوام، زمان تحویل، امکان تولید حتی یک عدد و … اشاره نمود.

آلومینیوم با ضخامت 0/4 و 1میلیمتر، برای این روش مناسب هستند.  بعد از اینکه ورق‌ها با رنگ پودری پوشش داده شد با استفاده از تکنولوژی لیزر، طرح مورد نظر حکاکی می‌شود. 

پلاک استاتیک برای سفارشات کداموال فلزی، بارکد کیوآر، پلاک شماره درخت و … بیشترین کاربرد را دارد و هر نوع دستگاه بارکدخوان و یا گوشی موبایل می‌تواند به راحتی و بدون خطا بارکد را اسکن کند.

 


  • نمونه پلاک


رنگ پودری زمان حک شدن دودی قوی و سمی تولید می‌کند که حاوی ذرات ریز و نازک مانند سیلیس است. این ذرات ممکن است در صورت نفوذ به ریه‌ها، مشکلات تنفسی و به طور خاص برای افراد با آسم، آلرژی و یا امراض تنفسی دیگر، خطرناک باشد.

بهتر است در زمان استفاده از دستگاه لیزر، تجهیزات ایمنی مناسب مانند ماسک‌های تنفسی، عینک محافظ و لباس‌های مخصوص استفاده شود. همچنین باید از دستگاه لیزر با توان کمتر استفاده کرد.

برای استعلام قیمت می‌توانید به شمارۀ 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.