پلاک آب منازل مانند پلاک کدپستی از آلومینیوم با ضخامت 0/5میلیمتر و معمولا ابعاد 15/5×9/3سانتیمتر تولید می‌شود. نوع چاپ افست با زینک و دارای پوشش ورنی‌کوره ای می‌باشد. این پوشش و قرار گرفتن داخل کوره با دمای 200درجه سانتیگراد، دوام و ماندگاری چاپ را افزایش می‌دهد تا گذشت زمان و شرایط محیطی مثل نورآفتاب باعث از بین رفتن اطلاعات چاپ شده در پلاک نشود.

بعد از چاپ، برش و سوراخکاری، پلاک ها آمادۀ شماره زدن می‌شوند. این مرحله به دو روش، برجسته و یا لیزری انجام می‌شود.  در در صورت دارخواست مشتری علاوه بر شماره اشتراک، امکان برجسته سازی متن و لوگوی اداره آب و فاصلاب نیز وجود دارد. برای سهولت در نصب، پلاک‌ها بصورت پانچ شده تحویل می‌گردد.

از ادارات آب و فاضلاب که افتخار همکاری داشته‌ایم: استان قم، استان یزد، آب‌ و فاضلاب آستارا، سیستان‌ و بلوچستان، قشم، بوکان و … را میتوان ذکر کرد. پلاک اشتراک با نام‌های: پلاک‌ آب‌ منازل، پلاک‌ آبفا، پلاک‌ انشعاب و پلاک‌ مشترکین‌ آب نیز شناخته می‌شود.

علاوه بر پلاک اشتراک، نصب پلاک کنتور نیز الزامی‌ست.  ابعاد این پلاک 3×7سانت است و فقط شماره اشتراک در آن درج می‌شود. این پلاک با سیم یا بست پلاستیکی به کنتور مشترکین وصل می‌شود.

برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.