پلاک برجسته

پلاک برجسته از آلومینیوم و به روش چاپ افست، تولید می‌شود. بعد از چاپ و ورنی‌‌زنی، صفحات آلومینیوم داخل کوره رفته تا به شرایط مناسب برای مرحله بعدی یعنی پرسکاری برسند. مواردی مثل نوع ورق، آبکاری، کیفیت ملزومات چاپ، زمان و درجه حرارت کوره نقش بسیار مهمی در دوام رنگ و ثبات آن پس از برجسته شدن را دارند.(تناژ پرس مناسب برای برجسته کردن به ابعاد و ضخامت ورق بستگی دارد.)

پلاک برجسته در بسیاری از صنایع از جمله: لوازم خانگی، خودروسازی، تاسیسات، نور و روشنایی، نفت و گاز، درب اتومات و کرکره برقی، تجهیزات پزشکی و ورزشی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از موارد کاربرد پلاک‌های آلومینیومی:

بسته‌بندی محصولات: برای بسته‌بندی محصولات مختلف، از جمله موادغذایی، دارویی و مواد شیمیایی که با اضافه کردن طرح‌های مختلف و نام تجاری به بسته‌بندی، ظاهری جذاب و شناخته شده را برای محصولات فراهم می‌کند.

تولید لوگو و نام تجاری: این کاربرد در تبلیغات و شناسایی برند محصولات بسیار مهم است. در واقع با استفاده از پلاک‌های آلومینیومی برجسته، می‌توان لوگو و نام تجاری را بر روی محصولات چاپ کرد. 

تزئین محصولات: برای تزئین محصولات، از جمله جعبه‌های هدایا و ساعت‌های دیواری، میتوان از پلاک آلومینیومی برجسته استفاده کرد.

برای استعلام قیمت و سفارش به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.