پلاک آلومینیومی به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد در صنعت برق، برای تجهیزات برقی، قطعات الکتریکی، پنل‌های توزیع برق، قرقره سیم‌ و کابل‌، تابلوهای برق و … استفاده می‌شود.

از جمله ویژگی‌های پلاک آلومینیومی می‌توان به مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی، مقاومت در برابر دما و رطوبت، خوانایی بالا، امکان داشتن سریال و … اشاره نمود.

این پلاک‌ها قابلیت تولید در اندازه‌، شکل‌ و رنگ‌های مختلف را دارند. به طور کلی، پلاک آلومینیومی به عنوان یک ابزار مناسب برای شناسایی و نشان‌دادن اطلاعات مورد نیاز، بسیار مفید است.

طبق مصوبات شرکت توزیع نیروی برق استان‌های کشور، نصب پلاک مشخصات تابلوبرق و پلاک هشدار (خطر مرگ) بر روی تابلوهای برق صنعتی و خانگی توسط سازندگان، الزامی‌ست.

در پلاک تابلوبرق، نام، لوگو و اطلاعات تماس شرکت سازنده، همچنین مشخصات فنی شامل: شماره سریال، درجه حفاظت، آمپر، ولتاژ، فرکانس، وزن و … چاپ می‌شود و در صورت درخواست مشتری امکان برجسته‌سازیِ قسمت های دلخواه وجود دارد.از سازندگان تابلوبرق و فعالان در این صنعت که افتخار همکاری داشته‌ایم:
شرکت طیف آسا، الکوپارس، سنجش نیرو، برق آسان تبریز، تابش تابلو شرق، فجر تابلو مرکزی، برق مهرآباد، برق و صنعت شاهرود، ایران ترانسفو و …

برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید. همچنین برای دیدن نمونه پلاک های هشدار (خطر مرگ) کلیک کنید.