پلاک تجهیزات ورزشی

تجهیزات ورزشی

نصب پلاک تجهیزات ورزشی الزامی‌ست!

تجهیزات ورزشی شامل انواع دستگاه‌های‌ورزشی خانگی، باشگاهی، پارکی یا در مدارس، زندان و … می‌شود. در صورت استفادۀ نادرست از این تجهیزات، احتمال مصدومیت و آسیب‌های جبران‌ناپذیر وجود دارد.

در پلاک، نحوۀ کار با دستگاه چاپ می‌شود تا کاربران با توجه به نیازشان، مدل مناسب را انتخاب و از صدمات و خطرات جلوگیری شود. همچنین اطلاعاتی مثل: سریال دستگاه، نام، لوگو و شمارۀ تماس سازنده نیز در پلاک تجهیزات ورزشی درج می‌شود.

جنس پلاک معمولا از آلومینیوم و یا استیل است. با توجه به قرار گرفتن تجهیزات در فضای باز، داشتن کیفیت و مقاومت بالا، بسیار حائز اهمیت می‌باشد. این پلاک‌ها به عنوان یک عنصر زیبایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند و با برجسته‌سازی می‌توان بر دوام، ماندگاری و زیبایی آن افزود.

پلاک‌های آلومینیومی دارای چاپ افست با پوشش ورنی کوره‌ای (بدون محدودیت در طرح و تعداد رنگ) و پلاک های استیل به صورت حکاکی تولید می‌شوند. امکان ساخت پلاک برای سفارشات با تعداد محدود نیز وجود دارد.

از فعالان در زمینه تولید و ساخت تجهیزات ورزشی که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت پروشات آریا، گروه صنعتی اژدری فرد، پارک سبز اریکه ایرانیان و …

در صورت درخواست استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.