پلاک قرقرۀ کابل

پلاک قرقره کابل شامل اطلاعاتی از قبیل: نام و نوع کابل، قطر کابل، وزن، طول، نام تولیدکننده، سال تولید، شماره سریال کابل، سایز، متراژ ابتدا و انتها، شماره‌ قرقره، نام خریدار و … می‌باشد.

پلاک‌ قرقره از فلز آلومینیوم و معمولا با ضخامت 0/4میلیمتر تولید می‌شود. روش نصب اغلب با پرچ است و برای سهولت و دقت بیشتر، پلاک‌ها بصورت پانچ‌شده تحویل می‌گردد.

روش چاپ پلاک قرقره کابل افست (بدون محدودیت در طرح و تعداد رنگ) همراه با پوشش ورنی‌کوره ای می‌باشد تا در شرایط سخت محیطی مانند نور آفتاب، گرد و غبار، رطوبت و … از مقاومت قابل قبولی برخوردار باشد.

در صورت درخواست مشتری، امکان برجسته‌سازی قسمت های دلخواه نیز وجود دارد. برش پلاک‌ها با قالب‌های موجود انجام می‌شود و هزینه ای بابت قالبسازی دریافت نمی‌شود.

نصب پلاک مشخصات روی قرقره کابل، نشان از رعایت اصول ایمنی و استانداردهای لازم در این صنعت است و به کاربران در صنعت‌برق کمک می‌کند تا بهترین عملکرد را از کابل ها بدست آورند.

از فعالان در صنعت سیم و کابلسازی که افتخار همکاری داشته ایم:
افق البرز، سیم‌کان، کات‌کابل، جوشکاب‌یزد، نوین‌البرز، رفسنجان، کابل‌اردستان، پارس‌الکتریک، رساکابل، پرتو‌محرک، راهدار صنعت، افق‌سمنان، سرآمد الکتریک و …

در صورت درخواست استعلام قیمت می‌توانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.