پلاک تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند.پلاک تاسیسات

  • دسته اول:

پلاک‌هایی هستند که مربوط به ساخت تجهیزات از قبیل: سیستم‌های تهویه مطبوع، چیلر، مخازن آب گرم و دو جداره، دیگ‌های بخار و غیره می‌باشد. این پلاک توسط تولیدکننده یا سازنده نصب می‌شود و اطلاعاتی مانند نام، لوگو، شماره تماس و آدرس شرکت سازنده و همچنین مشخصات فنی دستگاه و تجهیزات را نمایش می‌دهد.

  • دسته دوم:

پلاک تاسیساتپلاک‌هایی که توسط مهندسان و بعد از راه‌اندازی تاسیسات مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا هدف از نصب این پلاک، شناسایی سیستم‌های فنی و مکانیکی و … و همچنین تسهیل در دسترسی به آن‌ها در زمان تعمیرات می‌باشد. این پلاک اطلاعاتی از قبیل: نوع سیستم (مانند الکتریکی، گرمایشی، سرمایشی و عیره)، مشخصات مربوط به واحدها و قسمت‌های مشترک و شماره تماس فرد یا شرکت مسئول تعمیرات را نمایش می‌دهد.

با توجه به محل قرار گیری پلاک ها در شرایط محیطی سخت، مانند موتورخانه، رطوبت، مقابل نور آفتاب و … همچنین نیاز به مشخصات درج شده در زمان نگهداری و تعمیرات، اهمیت داشتن دوام، ماندگاری و طول عمر پلاک‌ها را دو چندان می‌کند. ( در صورت پاک شدن اطلاعات روی پلاک، کار تعمیر و نگهداری سیار دشوار و زمان‌بَر می‌شود)

جنس پلاک تاسیسات می‌تواند از آلومینیوم یا استیل باشد و روش نصب نیز با سیم فلزی، زنجیر و یا بست کمربندی انجام می‌شود. جهت سهولت در نصب، پلاک ها بصورت پانچ شده تحویل می‌گردد. پیشنهاد ما در این زمینه استفاده از پلاک های استاتیک می‌باشد.

  • مشتریان ما:

از فعالان در زمینۀ طراحی، اجرا و نگهداری تاسیسات که افتخار همکاری داشته‌ایم:
سیسان، فرم‌دما، ماشین‌سازی اراک، کنترل‌مدار سیالات، کار و اندیشه، ایران‌رادیاتور، کاوه‌کاران و …


  • نمونه پلاک تاسیسات


برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.