درب اتوماتیک

پلاک درب اتومات یا اتوماتیک، معمولاً شامل اطلاعاتی مانند نام و لوگوی شرکت سازنده، شماره تماس، شماره سریال، تاریخ تولید و مدل درب است. در برخی از پلاک ها علاوه بر اطلاعات تجاری، کد‌هایی نیز درج می‌شود که در تنظیم، تعمیر و نگهداری درب مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین، در صورتی که درب یا کرکره مشکل داشته باشد، اطلاعات موجود در پلاک می‌تواند به برقراری  ارتباط با تعمیرکار یا خدمات پس از فروش کمک کند.

بهتر است پلاک درب اتوماتیک را در جایی نصب کرد که در صورت لزوم، به راحتی قابل دسترسی و مشاهده باشد. برای سهولت در نصب پلاک‌ها بصورت پانچ شده و یا چسبدار تحویل می‌گردد. 

این پلاک می‌تواند از جنس آلومینیوم و یا استیل تولید شود. با توجه به نصب پلاک در محیط باز و مقابل نور آفتاب، کیفیت و دوام چاپ بسیار حائز اهمیت می‌باشد. (در گذشته از شابلون و اسپره استفاده می‌کردند که در مدت زمان کوتاهی، پاک و یا کمرنگ میشد)

پلاک آلومینیومی کرکره بصورت افست با پوشش ورنی کوره‌ای چاپ می‌شود. عدم محدودیت در تعداد رنگ، تعداد سفارش و امکان برجسته‌سازی قسمت‌های دلخواه از موارد قابل ذکر می‌باشد.

علاوه بر پلاک فلزی، مارک پلی استر نیز در این صنعت، کاربرد دارد.

  • مشتریان ما

از فعالان در زمینۀ ساخت و نصب درب اتوماتیک و کرکرۀ برقی که افتخار همکاری داشته‌ایم: آتی‌در، تکین‌الکترونیک‌آرکا، درب‌های‌اتوماتیک‌اشل، طراحان‌هوشمند، تکنو درب، پرشیارول، آریادژ و …


  • نمونه پلاک درب اتومات


برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.