پلاک شناسه ملی

پلاک شناسه ملی آسانسور از ابتدای سال1396 با هدف ردیابی گواهینامه و تائیدیه‌ها در بازرسی‌های ادواری، اجرایی شده است. این شناسه یک سریال 10رقمی‌ است که پس از ثبت درخواست از طریق سامانه مدیریت‌بازرسی‌آسانسور صادر می‌شود. هر سریال منحصراً برای یک آسانسور می‌باشد.

جنس پلاک شناسه آسانسور، استیل با ضخامت 0/5میلیمتر و ابعاد 15×6سانت می‌باشد. امکان تحویل فوری پلاک‌ شناسه‌ ملی (یک روز کاری) وجود دارد و جهت سهولت در نصب، پلاک ها به صورت پانچ شده تحویل میگردد.

این متن: “با ارسال شناسه10رقمی به سامانه‌پیام‌کوتاه 10001517 از آخرین وضعیت اعتبار تاییدیه ایمنی آسانسور، صادره در اداره کل استاندارد استان مطلع شوید” همراه با شماره سریال، در پلاک شناسه ملی حک می‌شود. اخیراً آرم استاندارد نیز به متن پلاک شناسه اضافه شده است.

نصب پلاک‌ شناسه داخل کابین و کنار پلاک ظرفیت الزامی‌ست و صدور تاییدیه بازرسی منوط به نصب پلاک خواهد بود. همچنین در صورت مخدوش بودن شناسه، شرکتهای سرویس و نگهداری‌ آسانسور موظفند نسبت به نصب مجدد آن اقدام نمایند.

از فعالان در صنعت آسانسور که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت ره آورد، آرمین آسانسور، سحر فراز پیما، آسمان فراز الموت، لیو تجارت اورآسیا، اوج پیما، هیدرو گستر و …

برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.