پلاک اموال

پلاک فلزی کد اموال یا پلاک سریال اموال دارای کد یا شماره‌ای منحصر به فرد برای شناسایی یک مالکیت یا اموال ثابت مانند ساختمان‌ها، خودروها، تجهیزات صنعتی و … می‌باشد.

پلاک فلزی کد اموال شامل اطلاعاتی مانند نام مالک، شماره ثبتی، شماره سریال، تاریخ و … است که باعث می‌شود اموال قابل شناسایی و تعقیب شوند. این پلاک در بسیاری از صنایع به منظور مدیریت دارایی ها مورد استفاده قرار می گیرد و در جلوگیری از سرقت یا گم‌شدن دارایی‌های سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی یا دولتی کاربرد دارد.

تجهیزات اداری، ماشین‌آلات، قطعات و … بخش مهمی از سرمایۀ هر شرکتی محسوب می‌شوند. داشتن نظارت و آمار دقیق این اموال در موفقیت و سود شرکت بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

این پلاک می‌تواند از فلز آلومینیوم و یا استیل و همراه با بارکد کیوآر نیز تولید شوذ. برای سهولت در نصب، بصورت پانچ شده تحویل می‌گردد. همچنین امکان چسبدار کردن نیز وجود دارد. غیر از پلاک، شبرنگ نیز به دلیل داشتن چسبندگی بسیار زیاد، دارای کاربرد می باشد.

از جمله شرکت هایی که سفارش پلاک اموال داشته‌اند می‌توان به هواپیمایی آسمان، حفاری شمال، شرکت نفت ایران، تیپاکس، کیمیا صنایع رضا و … اشاره نمود.

برای استعلام قیمت میتوانید در تلگرام به شماره 9122138609 پیام ارسال نمائید.