چاپ فوری

چاپ فوری فلزات یا چاپ دیجیتال فلزات یکی از روش‌های چاپی است که در آن ورق‌ آلومینیوم روی سطح صاف قرار می‌گیرد و هد دستگاه با حرکت روی آن، طرح مورد نظر را چاپ می‌کند. در این روش بر خلاف چاپ سیلک یا افست نیاز به تهیۀ فیلم یا زینک نیست. در واقع طرز کار دستگاه شبیه پرینتر است با این تفاوت که چاپ به جای کاغذ روی فلز انجام می‌شود.

چاپ فوری فلزات از نوعی جوهر مخصوص استفاده می‌کند که می‌تواند بر روی سطوح مختلف چاپ را انجام دهد. سرعت و کیفیتِ بالا، امکان چاپ روی انواع سطوح و هزینه کمتر نسبت به روش‌های سنتی، باعث شده در صنایع مختلف از جمله تبلیغات، تزئینات داخلی، بسته‌بندی، لوازم آرایشی و … از چاپ دیجیتال استفاده شود.

این نوع چاپ با عناوینی مثل: چاپ دیجیتال، چاپ لیزری و چاپ فلت نیز شناخته می‌شود. برای چاپ چهار رنگ و یا چاپ تصاویر در سفارشاتی که تعدادشان محدود است، مناسب‌ترین راه، چاپ دیجیتال می‌باشد. زمان تحویل سفارشات، یک روزِ کاری می‌باشد.

لازم به ذکر است، علاوه بر آلومینیوم بر روی صفحات گالوانیزه (سفید) نیز می‌توان طرح‌های رنگی و تصاویر را چاپ کرد. از دیگر کاربردهای چاپ دیجیتال یا لیزری، چاپ اتیکت مگنتی نام، همراه با عکس پرسنل می‌باشد.

برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.