پلاک شناسه ملی آسانسور

پلاک شناسه ملی آسانسور دارای یک کد 10رقمی با هدف شناسایی و ردیابی گواهینامه و تائیدیه‌های بازرسی‌ در سراسر کشور می‌باشد. این کد شامل اطلاعاتی مثل: نام سازمان یا شرکت سازنده، تاریخ تولید، شماره سریال و … است. این طرح از ابتدای سال1396 اجرایی شد و هر شناسه که سامانه مدیریت‌ بازرسی‌‌‌ صادر می‌شود، منحصراً برای یک‌ دستگاه‌آسانسور می‌باشد.

متن شناسه‌آسانسور:

با ارسال شناسه‌10رقمی به سامانه‌ پیام‌ کوتاه 10001517 از آخرین وضعیت اعتبار تاییدیه ایمنی‌آسانسور، صادره در اداره کل استاندارد استان مطلع شوید.

شناسه آسانسور

مزایای و کاربرد پلاک شناسه:

  • شناسایی: با استفاده از شناسه‌آسانسور، می‌توان بصورت دقیق آسانسور را شناسایی و در صورت نیاز به تعمیر و سرویس، اطلاعات لازم را به راحتی در دسترس داشت.
  • ردیابی ملی: همچنین می‌توان اطلاعات مربوطه را بصورت مرکزی ذخیره کرد. این امر بهبود قابلیت‌های نگهداری و پشتیبانی را فراهم می‌کند.
  • امکان تحلیل داده‌ها: با استفاده از شناسه درج شده در پلاک، می‌توان اطلاعات مربوط به عملکرد و عیب‌یابی را جمع‌آوری و تحلیل کرد. این امر به شرکت‌ها کمک می‌کند تا رویکردهای بهینه‌سازی و پیشگیری را برای بهبود عملکرد اتخاذ کنند.
  • استانداردسازی: امکان استانداردسازی فرآیندها و مشخصات فنی، بهبود کیفیت و ایمنی‌ را تضمین می‌کند.

مشخصات و محل نصب:

متن و سریال در پلاک شناسه ملی آسانسور با لیزر حک می‌شود. اخیراً آرم استاندارد نیز به طرح اضافه شده است. نصب پلاک‌‌شناسه الزامی و محل آن در کابین کنار پلاک‌ظرفیت است. صدور تاییدیه بازرسی منوط به استفاده از پلاک‌ها در کابین و موتورخانه خواهد بود. همچنین در صورت مخدوش بودن، شرکت‌های سرویس و نگهداری‌‌ موظفند نسبت به تعویض آن اقدام نمایند. ابعاد این پلاک 16×5سانت و از فلز استیل با ضخامت 0/5میلیمتر تولید می‌شود. امکان تحویل فوری وجود دارد و جهت سهولت در نصب، به صورت پانچ شده تحویل می‌گردد.

از فعالان در صنعت‌آسانسور که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت ره آورد، آرمین‌آسانسور، سحر فراز پیما، آسمان فراز الموت، لیوتجارت اورآسیا، اوج پیما، هیدروگستر و …

در نهایت، اجرای این طرح می‌تواند به جمع‌ آوری و مدیریت اطلاعات مربوط به آسانسورها کمک کرده و نگهداری، پشتیبانی و ایمنی آسانسورها را تضمین کند. برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

نمونه پلاک‌شماره ملی‌آسانسور