پلاک کانکس، کانتینر و خانه های پیش ساخته

پلاک کانکس، کانتینر و خانه های پیش ساخته که اغلب در چهار طرف آن دیده می‌شود به منظور نمایش مواردی مثل: نام، برند، لوگو و آدرسِ سازنده نصب می‌گردد. در برخی کانکس‌ها، اطلاعات مربوط به ابعاد، تعداد اتاق‌، تجهیزات‌داخلی و … نیز در پلاک چاپ می‌شود.

کانکس‌ بعنوان یک مکان‌موقت (ثابت و یا متحرک) می‌تواند در پروژه‌های ساختمانی، اسکان موقت سیل‌زدگان، اتاق مدیریت و نگهبانی، مدارس مناطق محروم و … استفاده شود. پلاک‌کانکس در تبلیغات و شناساندن آن به مشتریان و بازدیدکنندگان تاثیر زیادی دارد و علاوه بر جنبه تبلیغاتی به منظور افزایش ایمنی و اطلاع‌رسانی مثل علائم راهنما و هشدار (خطر آتش سوزی، خروج اضطراری و … ) نیز کاربرد دارد.

دوام و ماندگاری پلاک

موضوعی که زمان سفارش نباید فراموش شود برخورداری پلاک از کیفیت، دوام و ماندگاری‌ است، زیرا کانکس معمولا در محیط های باز و مقابل نور آفتاب است و عدم کیفیت باعث از بین رفتن اطلاعات داخل پلاک می‌شود. از جمله موارد تاثیرگذار در کیفیت: روش چاپ، نوع مرکب و داشتن مهارت و تجربه را میتوان نام برد. ما پلاک‌های آلومینیومی را به روش افست با پوشش ورنی کوره ای چاپ می‌کنیم. پوش ورنی و قرار گرفتن صفحات داخل کوره با دمای 200درجه سانتیگراد، کیفیت و دوام چاپ را به بالاترین حد میرساند.

نصب‌پلاک توسط سازندگان کانکس، معمولا با پرچ انجام می‌شود و برای سهولت و دقت بیشتر، سفارشات بصورت پانچ شده تحویل می‌گردد. در صورت درخواست مشتری، امکان برجسته‌سازی قسمت‌های دلخواه نیز وجود دارد. در برخی کشورها، قوانین خاصی برای شماره‌گذاری کانکس‌ها نیز وجود دارد.

از فعالان در صنعت ساخت‌کانکس و خانه‌های پیش‌ساخته که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت کاراوان، پارس پانل، نوین صنعت، آسیا کمپرس، صفاسبز و …
برای پاسخ به سوالات و یا استعلام قیمت میتوانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.


  • نمونه پلاک آلومینیومی