پلاک رزرو، شماره میز و بارکد منوی کافه و رستوران‌

پلاک رزرو، شماره میز و بارکد منوی کافه و رستوران‌ توسط مدیران باتجربه و مشتری‌مدار برای بهبود فرآیند سفارش‌دهی و خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد. نصب این پلاک ها به مشتریان در انتخاب و رزرو  محل مناسب کمک می‌کند. پلاک‌های کافه و رستوران می‌تواند آلومینیومی، استیل (نقره ای یا طلایی)، برنجی و یا مولتی استایل باشد. پلاک کافهبرای ساخت این پلاک ها بدلیل متغیر بودن اطلاعات معمولا از روش حکاکی با لیزر استفاده می‌شود.  با توجه به اهمیت استفاده و کاربرد پلاک‌ها در رستوران‌، بهتر است علاوه بر کیفیت تولید، در طراحی نیز دقت بیشتری شود. همچنین، باید اطمینان حاصل شود که پلاک‌‌ رزرو  به راحتی قابل خوانده شدن و جابجایی باشد. مدیران رستوران‌ها و آشپزخانه‌های‌ صنعتی، برای شناسایی و جلوگیری از گم شدن تجهیزات پخت، ظروف و … نیز از پلاک‌فلزی کداموال استفاده می‌کنند.

پلاک بارکد منو:

پلاک بارکد منواین پلاک به مشتریان امکان می‌دهد به راحتی و با گوشی خود به منوی رستوران دسترسی داشته باشند. نرم‌افزارهای مدیریت رستوران، اطلاعات مربوط به پلاک‌ها، شماره میزها و بارکد منو را در سیستم ثبت و مدیریت می‌شوند. این فناوری‌ها به رستوران‌ها کمک می‌کنند تا فرآیند سرویس دهی را بهبود بخشند، دقت و سرعت سفارش‌دهی را افزایش دهند و باعث افزایش رضایت مشتریان شوند. این اطلاعات همچنین به رستوران‌ها کمک میکند تا داده‌های مربوط به مشتریان، سفارشات و منوها را به صورت دقیق و مدیریت شده در سیستم‌های خود ذخیره و تحلیل کنند.

از فعالان در این زمینه که افتخار همکاری داشته‌ایم: رستوران‌ساغر، خانجو، کافه‌رستوران پدیده، کافه‌روزتی، کافه‌نوژ، کافه‌مدیکو و … برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

  • نمونه پلاک