چاپ فلزات رضامارک

این مجموعه سال 1385 بود که پس از  سال‌ها تلاش و فعالیت در زمینه چاپ فلزات، به شکل رسمی و مستقل با نام تجاری رضامارک آغاز به کار کرد. تمرکز اصلی ما همواره بر تولید محصولات با کیفیت بوده و همچنان این اصل را رعایت می‌کنیم. رضایت مشتریان در این سال‌ها، به عنوان شاهد واقعی تلاش‌های ما، تاییدی بر کیفیت محصولات ماست.

چاپ فلزات و پلاکسازیتوسعه محصولات

در اوایل، تولید پلاک‌های آلومینیومی تنها محصولی بود که در کارگاه رضامارک تولید میشد، اینک مفتخریم اعلام کنیم که علاوه بر چاپ افست فلزات و تولید پلاک‌های آلومینیومی، در زمینه تولید پلاک‌های استاتیک، استیل، برنجی، مارک پلی‌استر، مارک پلی‌حروف (کروم) و پلی‌کربنات نیز فعالیت گسترده داریم. همچنین، چاپ‌فوری و حکاکی قطعات با لیزر نیز به خدمات ارائه شده توسط ما اضافه شده است.

کاربرد تولیدات ما

محصولات تولیدی ما در اکثر صنایع کاربرد دارند. این شامل صنعت لوازم‌خانگی، خودرو، فولاد، مبلمان، آسانسور، پوشاک و مزون، هدایای‌تبلیغاتی، نفت و گاز، دام و طیور، ادوات‌کشاورزی، هوای‌فشرده، تجهیزات‌پزشکی، ورزشی، خانه های پیش‌ساخته و کانکس،  و بسیاری صنایع دیگر می‌شود. جهت استعلام قیمت و سفارش، می‌توانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید. آدرس ما: تهران – شهرک صنعتی چهاردانگه – خیابان 21 – مجتمع پارسیان – پلاک 4 تلفن: 55246372

از شما دوست عزیز بابت بازدید از سایت صمیمانه قدردانی می‌کنیم. لازم به ذکر است، محتوای سایت شامل: متن، تصاویر و توضیحات مربوط به محصولات، کپی از منابع خارجی یا سایت‌های دیگر نمی‌باشد. همچنین، در بخش مقالات و اخبار، لینک منبع ذکر شده است. در صورت داشتن پیشنهادات یا مشاهده اشتباهات تایپی، لطفاً اطلاع دهید تا اقدامات لازم انجام شود.