استعلام قیمت پلاک فلزی

استعلام قیمت

استعلام قیمت قبل از هر خریدی، امری ضروری و بسیار مهم است. برای اطلاع از قیمت محصولات و تولیدات ما و همچنین ثبت سفارش، می‌توانید از طریق تلگرام درخواست خود را ارسال کنید.

علاوه بر پاسخگویی سریع در تلگرام، دسترسی به پیام‌های قبلی، ارسال توضیحات به صورت متن یا وویس، ارسال عکس نمونه‌ها و … از دیگر مزایای این پیام‌رسان می‌باشد.

استعلام قیمت پلاک

لازم به ذکر است برای ثبت سفارش با توجه به ترافیک، آلودگی هوا و … نیاز به حضور فیزیکی نیست و تمامی مراحل از طراحی تا اطلاع از مراحل تولید از طریق شبکه‌های مجازی قابل پیگیری می‌باشد. همچنین در صورت نیاز به ارسال نمونه و یا ارسال بار می‌توانید آدرس را در اعلام کنید تا در اولین فرصت درخواست شما آماده و با پیک، اسنپ، تیپاکس و … به دستتان برسد.

در صورتی که قبل از سفارش بازدید از کارگاه الزامی بود، می‌توانید به آدرس زیر مراجعه فرمائید:

تهران – شهرک صنعتی چهاردانگه – خیابان 21 – مجتمع تجاری پارسیان – پلاک 4

ما با استفاده از تلگرام و سایر راه‌های ارتباطی، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا سفارشات را به بهترین شکل آماده و ارسال نمائیم. استعلام‌هایی که از طریق تلگرام، واتس‌آپ و ایمیل ثبت شده باشد، قابل قبول است و اعلام قیمت به صورت تلفنی، پذیرفته نمی‌شود.

استفاده از تلگرام برای ارتباط با مشتریان و ثبت سفارش‌ها، راهکاری مفید و به مشتریان کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را در خصوص سفارش خود بگیرند.

با تشکر از حسن اطمینان شما.

ایمیل: [email protected]

اینستاگرام: rezamarkcom

فیس بوک: rezamarkcom

توییتر: rezamarkcom

تلفن: 55246372