استعلام قیمت

استعلام قیمت

استعلام قیمت: به طور کلی قبل از انجام هر خرید، یا اجرای پروژه و … بررسی هزینه‌ها و استعلام قیمت از تامین‌کننده‌های مختلف، امری مهم و در بسیاری از مواقع ضروری است، چرا که به شما کمک می‌کند تا اطلاعات لازم را جمع‌آوری و تصمیمات بهتری بگیرید، سودآوری خود را افزایش دهید و ممکن است در پیشگیری از مشکلات و سوءتفاهم‌ها نیز مؤثر باشد.

استعلام قیمت محصولات

با توجه به شرایط کشور و عدم ثبات قیمت مواد اولیه، بدیهی است که بدون استعلام قیمت، امکان بررسی و برآورد هزینه ها با خطا و مشکل مواجه می شود.  برای اطلاع از قیمت محصولات ما شامل پلاک آلومینیومی، پلاک استیل و برنجی، مارک کروم، مارک پلی استر، پلی کربنات، انواع لیبل و … می‌توانید با روش های زیر درارتباط باشید:

ارسال درخواست با ایمیل: [email protected]

از طریق تلگرام: ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹

تماس تلفنی: ۵۵۲۴۶۳۷۲-۰۲۱

استعلام قیمت تلگرامی

لازم به ذکر میباشد در استعلام از طریق تلگرام، علاوه بر پاسخ سریع به درخواست شما، امکان دسترسی به پیام‌های قبلی، ارسال توضیحات به صورت متن یا وویس، ارسال عکس از نمونه‌ کار و … نیز وجود دارد و قطعا نسبت به روش های دیگر، انتخاب بهتری می‌باشد.

ارسال نمونه

با توجه به ترافیک سرسام آور، آلودگی هوا و … برای ثبت درخواست و سفارش، نیاز به حضور فیزیکی نیست و تمامی فرآیند از طراحی تا مراحل تولید را میتوانید از طریق شبکه‌های مجازی، تماس تصویری و چت آنلاین پیگیری کنید. همچنین در صورت نیاز به نمونه با اعلام آدرس، در کمترین زمان ممکن، بسته درخواستی با اسنپ، پیک یا تیپاکس ارسال می شود.

استعلام قیمت حضوری

در صورتی که بازدید از کارگاه قبل از سفارش، الزامی بود، می‌توانید به این آدرس مراجعه فرمائید: تهران – شهرک صنعتی چهاردانگه – خیابان ۲۱ – مجتمع تجاری پارسیان – پلاک ۴. نکته ای که باید به آن  توجه شود: استعلام‌ از طریق تلگرام، واتس‌آپ و ایمیل ثبت شده باشد، قابل قبول بوده و اعلام قیمت به صورت تلفنی، پذیرفته نمی‌شود.

ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا سفارشات را به بهترین شکل آماده و ارسال نمائیم.


قیمت مارک و پلاک