سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات متداول: پلاک‌ فلزی در صنایع مختلف دارای اهمیت و به عنوان یکی از راهکارهای اساسی در امور مربوط به تبلیغات، شناخته می‌شود. این ابزار تبلیغاتی، برای شناسایی مکان‌ها و افراد نیز استفاده می‌شود. در این قسمت به سوالات متداول در زمینه طراحی، ثبت سفارش، ساخت پلاک و موارد مرتبط که از ما پرسیده‌اید، می‌پردازیم.

سوالات متداول محصولات

 • شما غیر از  پلاک فلزی چه محصولات دیگری تولید می‌کنین؟ اگر چه فعالیت ما با پلاک آلومینیومی شروع شد ولی به مرور و در این سالها تولید سایر مارک‌ها از جمله: مارک کروم، مارک پلی استر، مارک پلی کربنات نیز به محصولات ما اضافه شده است.
 • ماندگاری محصولات شما چقدر است؟ اگر چه ماندگاری چاپ به عوامل زیادی بستگی دارد، ولی میتوان گفت: به غیر از رنگ قرمز مابقی رنگ‌ها از ماندگاری و دوام قابل قبولی برخوردار است. لازم به ذکر است در این سالها شکایتی بابت عدم ماندگاری نداشتیم.

سوالات متداول طراحی

در ادامه به سوالات متداول که توسط بسیاری از مشتریان و افراد مختلف پرسیده شده است پاسخ داده می‌شود:

 • آیا طراحی پلاک را خودتان انجام می‌دهید؟ بله، در مجموعه ما خدمات طراحی پلاک‌  انجام می‌شود و در صورت نیاز امکان طراحی وجود دارد.
 • هزینه طراحی چطور محاسبه می شود؟ بستگی به پیچیدگی طرح دارد که پس از دریافت جزئیات، قابل تعیین است.

سوالات متداول سفارش

 • راه‌های ارتباطی و مراحل ثبت سفارش چگونه است؟ همین سایت، در بخش تماس‌با‌ما اطلاعات مورد نظر قابل مشاهده است. همچنین می‌توانید از طریق سرچ در موتورهای جستجو، گوگل‌مپ و شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید. برای ثبت سفارش نیز کافیست عکس یا فایل خود را در تلگرام ارسال کنید تا پس از بررسی جزئیات، قیمت نهایی اعلام شود.
 • برای نصب پلاک چه نوع چسبی و از کجا باید بخریم؟ در صورت نیاز میتوان پلاک را باچسب تولید نمود. معمولا از چسب فومدار که چسبندگی بالایی دارد استفاده می‌شود.
 • زمان تحویل پلاک‌شناسه‌ملی چند روز است؟ یک روزِ کاری پس از تأیید طرح نهایی.
 • آیا ارسال نمونه هزینه دارد؟ برای ارسال نمونه‌های موجود فقط هزینه حمل، توسط مشتری پرداخت می‌شود، اما در صورت نیاز به تولید نمونه طبق طرح درخواستی، هزینه‌ آن محاسبه و دریافت می‌شود. برای سایر سوالات، مشاوره در زمینه چاپ فلزات و پلاکسازی، پیگیری وضعیت سفارش و …  به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمایید.

سوالات متداول استعلام

 • برای استعلام قیمت چه اطلاعاتی نیاز است؟ برای استعلام قیمت باید ابعاد، نوع مارک، تعداد سفارش و تعداد رنگ اعلام شود.
 • زمان آماده سازی سفارش چند روز است؟ مدت زمان لازم برای تحویل، بسته به نوع مارک و تعداد درخواستی متفاوت است. برای سفارشات با تعداد محدود تحویل  یک روزِ کاری امکانپذیر است . برای سفارشات پیچیده و تیراژ بالا، قبل از شروع در استعلام زمان تحویل ذکر می‌شود.
 • آیا قیمت‌های شما رقابتی هستند؟ بله، ما تلاش می‌کنیم با توجه به کیفیت بالا و مواداولیه درجه یک، قیمت‌های خود را رقابتی نگه داریم. لازم به ذکر می‌باشد ما آماده ارائه‌ استعلام‌ به صورت آنلاین هستیم تا مشتریان بتوانند قیمت‌ها را مقایسه کنند.
 • نحوه پرداخت به چه صورت است؟ پس از تایید طرح نهایی، نصف مبلغ بعنوان پیش‌پرداخت و مابقی زمان تحویل سفارش دریافت می‌گردد.

درباره مقالات

ضمن تشکر به دلیل بازدید از سایت، لازم به توضیح است که محتوای سایت شامل: متن، تصاویر و توضیحات مربوط به مارک‌ها، کپی از گوگل، منابع خارجی، سایت‌های دیگر و … نمی‌باشد. همچنین، در بخش مقالات، لینک منبع ذکر شده است. در صورت داشتن پیشنهادات یا مشاهده اشتباهات تایپی، لطفاً اطلاع دهید تا اقدامات لازم انجام شود.


سوالات متداول در زمینه چاپ فلزات

سوالات متداول
Call Now Button