چاپ فلزات حسینی و سوالات متداول

سوالات

سوالات متداول: طراحی و ساخت پلاک‌های فلزی به عنوان یکی از راهکارهای مهم در امور مربوط به شناسایی و تبلیغات، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این پلاک‌ها نه تنها به عنوان وسیله‌ای برای شناسایی مکان‌ها و افراد استفاده می‌شوند بلکه اغلب به عنوان یک ابزار تبلیغاتی نیز به کار می‌روند. در این مطلب به سوالات پرتکرار در زمینه تولید و ساخت پلاک می‌پردازیم.

سوالات متداول درباره ساخت پلاک

  • آیا طراحی پلاک را انجام می‌دهید؟ هزینه آن چقدر است؟

بله، در مجموعه ما خدمات طراحی پلاک‌ وجود دارد و هزینه آن بستگی به پیچیدگی طرح دارد که پس از دریافت جزئیات، قابل تعیین است.

  • چقدر زمان برای آماده شدن سفارش نیاز است؟

مدت زمان لازم برای تحویل سفارش بستگی به نوع و تعداد پلاک‌های درخواستی دارد. اغلب، ما توانایی ارائه‌ سفارشات فوری را داریم اما برای سفارشات پیچیده و تیراژ، ممکن است زمان بیشتری لازم باشد.

  • آیا قیمت‌های شما رقابتی هستند؟

بله، ما تلاش می‌کنیم که قیمت‌های خود را با توجه به کیفیت بالا و مواد استفاده‌شده، رقابتی نگه داریم. لازم به ذکر میباشد ما آماده ارائه‌ استعلام‌ به صورت آنلاین هستیم تا مشتریان بتوانند قیمت‌ها را مقایسه کنند.

  • راه‌های ارتباطی و مراحل ثبت سفارش چگونه است؟

همین سایت، در بخش تماس‌با‌ما اطلاعات مورد نظر قابل مشاهده است. همچنین می‌توانید از طریق سرچ در موتورهای جستجو، گوگل‌مپ و شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید. برای ثبت سفارش نیز کافیست عکس یا فایل خود را در تلگرام ارسال کنید تا پس از بررسی جزئیات، قیمت نهایی اعلام و با تأیید شما، فرآیند ساخت آغاز می‌شود.

  • برای استعلام قیمت چه اطلاعاتی نیاز است؟

برای استعلام قیمت باید ابعاد، نوع مارک، تعداد سفارش و تعداد رنگ اعلام شود.

  • نحوه پرداخت به چه صورت است؟

پس از تایید طرح نهایی، نصف مبلغ بعنوان پیش‌پرداخت و مابقی زمان تحویل سفارش دریافت می‌گردد.

یک روز کاری از زمان تأیید نهایی.

  • آیا ارسال نمونه هزینه دارد؟

برای ارسال نمونه‌های موجود فقط هزینه حمل توسط مشتری پرداخت می‌شود، اما در صورت نیاز به تولید نمونه طبق طرح درخواستی، هزینه‌ آن محاسبه و دریافت می‌شود. برای مشاوره در زمینه چاپ فلزات و پلاکسازی، پیگیری وضعیت سفارش و …  به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

ضمن تشکر به دلیل بازدید از سایت، لازم به توضیح است که محتوای سایت شامل: متن، تصاویر و توضیحات مربوط به مارک‌ها، کپی از گوگل، منابع خارجی، سایت‌های دیگر و … نمی‌باشد. همچنین، در بخش مقالات و اخبار، لینک منبع ذکر شده است. در صورت داشتن پیشنهادات یا مشاهده اشتباهات تایپی، لطفاً اطلاع دهید تا اقدامات لازم انجام شود.

 

سوالات متداول در زمینه چاپ فلزات