پلاک ماشین آلات

پلاک دستگاه‌، ماشین‌ آلات و قطعات صنعتی

پلاک دستگاه‌

پلاک دستگاه‌ برای نمایش نام، لوگو، شماره سریال و همچنین مشخصات فنی مثل: ظرفیت، ولتاژ، توان و … کاربرد دارد. سازندگان ماشین‌ آلات، دستگاه‌ها و قطعات صنعتی با نصب این پلاک علاوه بر تبلیغ کس و کار خود، به مهندسان و تکنسین‌ها در تعمیر، نگهداری و تعویض قطعات، کمک می‌کند.

مزیت های پلاک فلزی

پلاک دستگاه صنعتیدوام و ماندگاری:

دستگاه‌ و ماشین‌آلات‌ صنعتی معمولا در محیط های کارگاهی و تماس با موادی مثل: گریس، روغن، حرارت و … قرار دارند. می‌توان گفت: پلاک های فلزی با برخورداری از دوام و ماندگاری در شرایط سخت، بهترین گزینه در نمایش نام سازنده و اطلاعات دستگاه‌ها محسوب می‌شوند.

نصب آسان:

معمولا روش نصب پلاک‌ها به وسیله پرچ انجام می‌شود و برای سهولت در این کار، محل عبور پرچ با سنبه و ماتریس برش و پلاک‌ها بصورت پانچ‌شده تحویل می‌گردد. 

شرایط نگهداری، هشدارها:

در مواردی که نیاز به رعایت نکات ایمنی هنگام کار با دستگاه و یا اقدام خاصی برای نگهداری و تعمیر و … باشد، در پلاک مشخصات و یا جداگانه در یک پلاک چاپ می‌شود.

ماشین‌آلات‌ صنعتی معمولا به صورت خط تولید و شامل انواع مختلفی از دستگاه‌های پردازش، نظارت و کنترل و … هستند. بعنوان مثال می‌توان به خطوط تولید خودرو، لوازم‌خانگی، خطوط بسته‌بندی موادغذایی، خطوط صنایع فولاد و … اشاره کرد. به همین دلیل و تنوع دستگاه ها، انواع پلاک‌های فلزی دارای کاربرد می‌باشند. برای سفارشات با تعداد پایین معمولا از پلاک استیل و سفارشات با تیراژ بالا از پلاک آلومینیومی استفاده می‌شود.

جمع بندی:

ماشین‌آلات‌صنعتی به بهبود کارایی، کاهش هزینه‌، افزایش کیفیت‌ و نهایتا توسعه تولید و اقتصاد کشور کمک می‌کنند. از ماشین‌سازان و فعالان در این زمینه که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت روهین تراش، صنایع پخت مشهد، فارس قالب، سنو پارس، ماشین‌سازی مقاوم صنعت پادرا و … . برای مشاوره قبل از سفارش و یا استعلام قیمت پلاک‌دستگاه‌ می‌توانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

نمونه پلاک