پلاک کداموال

پلاک کد اموال

پلاک کد اموال یا همان برچسب مالکیت، به منظورنمایش شناسه‌ بر روی تجهیزات، ابزارها، دستگاه‌ها و یا هر چیز دیگری که می‌تواند  بخشی از دارایی‌های یک شرکت، سازمان یا انسان وجود داشته باشد، نصب می شود. در این مقاله به انواع پلاک های کد اموال، کاربردها، روش تولید و سایر موارد مرتبط میپردازیم.

کاربرد پلاک کد اموال

این پلاک معمولاً شامل اطلاعاتی مانند شماره سریال، نام و لوگوی شرکت یا سازمان، توضیحات محصول یا کالا است و در مواردی ممکن است شامل اطلاعات دیگری مثل تاریخ تولید یا خرید، تاریخ انقضا، موارد فنی و مهندسی و … باشد. از پلاک اموال برای مدیریت دارایی‌ ها، پیشگیری از سرقت یا گم‌شدن اموال استفاده می‌شود.

ساخت پلاک کد اموال:

پلاک‌ کد اموال از فلز آلومینیوم و یا استیل ساخته می‌شود. برای تولید مدل آلومینیومی بسته به تعداد سفارش میتوان از روش استاتیک و یا افست استفاده کرد. مدل استیل نیز به صورت حکاکی ساخته می‌شود. در برخی موارد، علاوه بر سریال، بارکد کیوآر نیز در پلاک نمایش داده می‌شود.

برای سهولت در نصب، پلاک‌ها پانچ شده تحویل می‌شود. در مواردی که نصب با پرچ یا پیچ ممکن نباشد، پلاک ها به صورت چسبدار تولید می شود. لازم به ذکر است سفارشات کداموال بصورت شبرنگ نیز پذیرفته می شود.

مزایای پلاک کد اموال:

  • شناسایی: اطلاعاتی مانند نام مالک، موقعیت جغرافیایی، شماره، تاریخ و سایر جزئیات مربوط به اموال، پس از ثبت در سیستم، با یک شناسه و یا کد، شناخته می‌شوند. پلاک‌ کد اموال بر اساس همین شناسه یا کد تولید می‌شود.
  • افزایش امنبت: با توجه به اینکه تجهیزات اداری، ماشین‌آلات، قطعات و دارایی‌ها، بخش مهمی از سرمایۀ هر شرکتی را تشکیل می‌دهند، استفاده از پلاک‌ کد اموال، تصمیمی هوشمندانه می‌باشد که به شناسایی، ردیابی و ارتقاء امنیت کمک می‌کند.
  • سودآوری: داشتن نظارت و آمار دقیق این دارایی‌ها در موفقیت و سودآوری شرکت‌ها بسیار مؤثر است.

برخورداری از کیفیت و دوام در پلاک کد اموال بسیار حائز اهمیت می‌باشد و توجه به این نکته در زمان سفارش نباید فراموش شود. در مجموعه‌ما تمامی محصولات با بالاترین کیفیت تولید می‌شود و حتی در مواردی مثل پلاک استاتیک، ماندگاری مادام‌العمر تضمین می‌شود.

قیمت پلاک کداموال

محاسبه قیمت پلاک کد اموال به مواردی مثل طراحی، ابعاد، تعداد سفارش، نوع فلز، ترتیب شماره‌ها، داشتن کیو آر و … بستگی دارد. برای استعلام قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمایید. از جمله شرکت‌هایی که افتخار همکاری در این زمینه داشته‌ایم: هواپیمایی آسمان، حفاری شمال، شرکت نفت ایران، تیپاکس، طرح و توسعه لاله گستر نیایش، کیمیا‌ صنایع‌ رضا و … .

جمع بندی

استفاده از پلاک کد اموال از اهمیت بسیاری برخوردار است، زیرا به مدیریت دقیق و موثر دارایی‌های یک سازمان کمک می‌کند. این پلاک به عنوان یکی از ابزارهای مؤثر در شناسایی و افزایش امنیت اموال به شمار می‌رود و با نمایش یک شناسه یکتا، امکان ردگیری و مدیریت بهتر دارایی‌ها، پیگیری تعمیرات، به‌روزرسانی‌ها و…  فراهم می‌کند. همچنین، نصب این پلاک ها می‌توانند به بهبود بهره‌وری و کاهش هدررفت مالی منجر شوند.


نمونه پلاک کد اموال

این تصویر حاوی پلاک‌های کد اموال است که مدیریت هوشمند دارایی‌ها و دقیق دارایی‌های سازمانی را ترویج می‌کند.

با استفاده از پلاک کد اموال می‌توانید دقت در مدیریت اموال و دارایی‌های سازمانی را ارتقاء دهید و به بهره‌وری بیشتری دست یابید

با استفاده از پلاک های کد اموال می‌توانید مدیریت اموال در سازمان خود را به بهترین نحو انجام دهید و بهره‌وری را افزایش دهید.

تصویری از پلاک‌های کد اموال برای نمایش مدیریت بهره‌وری اموال و دارایی‌ها.

Call Now Button