پلاک کد اموال، مزیت ها و کاربرد

پلاک کد اموال

این محصول اهمیت بسیاری در مدیریت دارایی‌ دارد و برای جلوگیری از سرقت یا گم‌شدن به کار می‌رود. در واقع بعنوان یکی از ابزارهای مؤثر برای شناسایی و افزایش امنیت اموال می‌باشد. با نصب پلاک کد اموال و اپلیکیشن‌های مرتبط به راحتی می‌توانند به دارائی‌ها دسترسی داشته باشند.

جنس پلاک و نحوه نصب:

پلاک‌های کد اموال معمولا از فلز آلومینیوم و یا استیل ساخته می‌شوند. مدل آلومینیومی به دو روش: استاتیک و افست می‌توان تولید کرد. مدل استیل بصورت حکاکی تولید می‌گردد. در برخی موارد، علاوه بر سریال، بارکد کیوآر نیز حک می‌شود. برای سهولت در نصب، پلاک‌ها به صورت پانچ شده و در صورت درخواست، چسبدار تحویل می‌شود. در مواردی که نصب پلاک‌های فلزی ممکن نباشد، از شبرنگ بهره گرفته می‌شود.

اهمیت استفاده از پلاک کداموال

اطلاعاتی مانند نام مالک، موقعیت جغرافیایی، شماره، تاریخ و سایر جزئیات مربوط به اموال، پس از ثبت در سیستم، با یک شناسه و یا کد، شناخته می‌شوند. تولید پلاک‌ها بر اساس همین شناسه و کد انجام می‌گردد. با توجه به اینکه تجهیزات اداری، ماشین‌آلات، قطعات و دارایی‌ها بخش مهمی از سرمایۀ هر شرکتی را تشکیل می‌دهند، استفاده از پلاک‌های کداموال، تصمیمی هوشمندانه است که به شناسایی، ردیابی و ارتقاء امنیت دارایی‌ها کمک می‌کند. داشتن نظارت و آمار دقیق این دارایی‌ها در موفقیت و سودآوری شرکت‌ها بسیار مؤثر است.

نکته ای که زمان سفارش پلاک نباید فراموش شود، کیفیت و دوام آن است. در مجموعه‌ما تمامی محصولات با بالاترین کیفیت تولید میشود. بعنوان مثال پلاک استاتیک دارای ماندگاری مادام‌العمر می‌باشد. محاسبه قیمت پلاک اموال به مواردی مثل طراحی، ابعاد، تعداد، نوع فلز، ترتیب شماره‌ها، داشتن کیوآر و … بستگی دارد.

برای استعلام قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید. از جمله شرکت‌هایی که افتخار همکاری داشته‌ایم: هواپیمایی آسمان، حفاری شمال، شرکت نفت ایران، تیپاکس، طرح و توسعه لاله گستر نیایش، کیمیا‌ صنایع‌رضا و … .

نمونه پلاک سریال اموال