پلاک خطر مرگ

پلاک خطر مرگ یا هشدار برق گرفتگی

پلاک خطر

پلاک خطر یا هشدار برق گرفتگی اغلب روی تجهیزات برقی مانند: پست‌های‌برق، تابلوبرق، موتورخانه آسانسور یا مناطقی که برق فشارقوی وجود دارد با هدف اطلاع رسانی و افزایش ایمنی نصب می‌شود. هدف استفاده از این پلاک، جلب توجه و ترغیب افراد به رعایت ایمنی و پیشگیری از وقوع حوادث برقی است. نصب این پلاک بر روی تابلوهای برق، الزامی‌ست.

طراحی پلاک هشدار

مواردی مثل بکار بردن رنگ‌های زرد، مشکی و قرمز یا استفاده از فلش و علامت تعجب و نماد رعد و برق و همچنین برش مثلثی شکل، در انتقال فوری پیام هشدار تاثیر دارد و باعث ایجاد ارتباط ذهنی با خطر می‌شود تا نهایتا افراد را به احتیاط و اتخاذ تدابیر ایمنی تشویق کند.

رنگ‌مشکی: به دلیل قدرت و تأثیری که دارد، توجه و تمرکز بیشتر را به خود جلب می‌کند. مشکی بعنوان یک رنگ قدرتمند و تهدید‌آمیز شناخته می‌شود.

رنگ‌زرد: در علائم هشدار به دلیل روشنی و قابل مشاهده بودن، توجه را به خود جلب می‌کند. رنگ‌زرد بعنوان رنگ‌نمادین برای هشدار دادن استفاده می‌شود.

رنگ‌قرمز نسبت به سایر رنگ‌ها در برابر نور از مقاومت کمتری برخوردار است و بهتر است حدف شود.

چاپ خطر برق گرفتگی

پلاک خطرمرگ از فلز آلومینیوم با ضخامت 0/4میلیمتر تولید می‌شود. استفاده از روش افست با پوشش ورنی کوره‌ای، این محصول را به بالاترین حد مقاومت در شرایط سخت می‌رساند و دوام و ماندگاری چاپ را تضمین می‌کند. امکان برجسته‌سازی قسمت‌های دلخواه نیز از موارد قابل ذکر می‌باشد. از جمله فعالان در صنعت‌برق که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت برق‌آسان تبریز، شرکت طیف آسا، شرکت الکوپارس، شرکت تابش تابلو و …

در صورت وقوع هرگونه حادثه برقی، نباید به صورت شخصی اقدام کنید و بهتر است به مسئولین مربوطه اعلام شود تا اقدامات لازم برای رفع خطرات برقی صورت گیرد. برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.

نمونه پلاک خطرمرگ