پلاک تابلوبرق، آلومینیومی، افست و برجسته

پلاک تابلوبرق، برای نشان‌ دادن مشخصات فنی مثل: شماره سریال، درجه‌حفاظت، آمپر، ولتاژ، فرکانس و همچنین نام، آدرس و لوگوی سازنده، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این پلاک که از فلز آلومینیوم است و به دلیل ویژگی‌هایی مانند: مقاوم بودن در برابر خوردگی، زنگ زدگی، حرارت، رطوبت، خوانایی بالا و … روی تابلوهای برق و سایر تجهیزات در صنعت‌برق از قبیل: قطعات و پنل‌های توزیع، قرقره‌های سیم‌ و کابل‌ و … نصب می‌گردد.

پلاک تابلوبرققسمت های متغیر مشخصات فنی در پلاک تابلوبرق، معمولا توسط مشتری و با سنبه حروف و اعداد انجام می‌شود، ولی در صورت درخواست، امکان حکاکی با لیزر در مجموعه ما وجود دارد. پلاک‌ها باید در جایی از تابلو (معمولا روی درب) نصب شوند که به راحتی قابل خوانده شدن باشد. پانچ کردن چهار گوشه پلاک‌فلزی به دقت و سهولت در نصب  کمک می‌کند.

این پلاک‌ها قابلیت تولید در اندازه‌، شکل‌ و رنگ‌های مختلف را دارند، همچنین امکان برجسته‌سازیِ قسمت های دلخواه نیز وجود دارد. طبق مصوبات شرکت توزیع برق، نصب پلاک‌مشخصات و هشدار (خطرمرگ) بر روی تابلوهای برق صنعتی و خانگی توسط سازندگان، الزامی‌ست.

برخورداری پلاک‌ها از دوام و ماندگاری بالا، نکته‌ای است که زمان سفارش می‌بایست به آن توجه کرد، زیرا برای تعمیر یا تعویض قطعات داخل تابلو، دسترسی به اطلاعات درج شده در پلاک‌ها، بسیار ضروری‌ و مهم است. استفاده از چاپ افست نیز به همین دلیل می‌باشد.

از فعالان در صنعت‌برق که افتخار همکاری داشته‌ایم: برق‌آسان‌تبریز، طیف آسا، الکوپارس، سنجش‌نیرو، تابش‌تابلوشرق، فجر‌تابلومرکزی، برق‌مهرآباد، برق‎‌شاهرود، ایران ترانسفو و …

برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.


  • نمونه پلاک مشخصات تابلو