مارک کروم

مارک کروم

مارک کروم از جدیدترین نوع لیبل با شکلی منحصربه فرد و بهره بردن از پوشش کروم متالیک، بعنوان مارکی لوکس شناخته می‌شود. در این مقاله به جزئیات، وبژگی ها، و موارد مرتبط با مارک کروم پرداخته می شود.

مارک کروم یا لیبل فلزی

مارک کروم، به لحاظ ظاهری کاملا شبیه فلز است و به همین دلیل به آن لیبل فلزی نیز گفته می شود. البته با عناوین دیگری مثل مارک‌ حروف فلزی، مارک نیکل، مارک پی‌ وی، برچسب فلزی و پلی حروف نیز شناخته می‌شود. این محصول بصورت چسبدار تولید می شود ولی بر خلاف سایر مارک های چسبدار، بین حروف هیچ اتصالی وجود ندارد و از یکدیگر جدا میباشند. 

ویژگی های مارک کروم

مارک کروم بدلیل ویژگی هایی که دارد در صنایع مختلف کاربرد و طرفداردارد. از جمله مواردی که سبب محبوبیت این محصول شده است میتوان به این موارد اشاره نمود:

  • مقاومت و ماندگاری: کروم به دلیل داشتن خواص فیزیکی و شیمیایی، بعنوان سخت‌ترین فلز دنیا شناخته می‌شود و استحکام بسیار بالایی دارد. این محصول به دلیل داشتن پوشش کروم از استحکام بالایی برخوردار بوده و در محیط‌هایی که نیاز به مقاومت فیزیکی و مکانیکی دارند، دوام قابل قبولی دارد.
  • ضدخوردگی: کروم علاوه بر ماندگاری در شرایط سخت، در برابر خوردگی‌ نیز بسیار مقاوم است. به همین دلیل، مارک کروم مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل خورنده و زنگ‌زدگی نیز دارد و برای استفاده در محیط‌هایی که با رطوبت مواجه هستند، کاربرد دارد.
  • ظاهر شیک وخاص: این لیبل به دلیل مجزا بودن حروف، جلوه و زیبایی خاصی دارد و با نصب روی محصولات، به زیباتر شدن آن کمک میکند.
  • امکان تولید نمونه: برای تولید نمونه و یا سفارشات با تعداد پایین، محدودیتی وجود ندارد.
  • نصب آسان: خودچسب بودن و برخورداری از قدرت چسبندگی بالا، باعث نصب راحت و کاربردی‌تر شدن این مارک شده است.

کاربرد مارک کروم

یکی از راهکارهای مفیدی که تولیدکنندگان برای تمایز از رقبا به کار می‌برند، استفاده از مارک و لیبل بر روی محصولات خود است. مارک کروم با توجه به موارد مذکور در صنایع مختلف کاربرد دارد. در ادامه به برخی از این موارد اشاره می‌کنیم:

  • صنعت خودروسازی: در صنعت خودرو برای نمایش مدل یا لوگوی شرکت سازنده از مارک کروم استفاده می شود. البته فرروشندگان لوازم لوکس خودرو نیز از مشتریان حروف کروم می باشند.
  • صنعت تبلیغات: با توجه به ظاهر جذاب و زیبای این مارک، در بازاریابی و تبلیغات برای نمایش نام و برندینگ از لیبل کروم استفاده می‌شود.
  • صنعت لوازم‌خانگی: شرکت های خارجی و داخلی فعال در زمینه لوازم خانگی بر روی تولیداتشان مثل یخچال‌، تلویزیون‌ و … از مارک کروم استفاده می‌کنند.

نصب مارک کروم

در مورد نصب هر نوع لیبل توجه به این نکته بسیار مهم است: تمیزیِ سطحی که لیبل چسبانده می‌شود در کیفیت چسبندگی تأثیر دارد و مواردی مثل چربی، گرد و غبار یا ذراتی که ممکن است روی سطح قرار گرفته باشند، می‌تواند باعث نفوذ هوا بین سطح و لیبل شده و نهایتا قدرت چسبندگی را کاهش دهد.  برای تمیز کردن می‌توانید از الکل، مواد شوینده و یا دستمال مرطوب استفاده کنید.

مشتریان ما

از جمله شرکت‌هایی که مجموعۀما افتخار همکاری داشته است: لوازم‌خانگی راوانا، هود سپهر، استیل البرز، عشتار، ایموتاچ و … . جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا درخواست استعلام قیمت به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمائید.

جمع بندی:

مارک کروم به دلیل قدرت چسبندگی بالا، ظاهر شیک و مجزا بودن حروف در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گرفته است. این مارک می‌تواند در محیط‌های بسیار سرد، گرم و شرایط  سخت دوام خوبی داشته باشد. 


نمونه مارک حروف مجزا

از مارک کروم برای جلب توجه مشتریان استفاده کنید و به محصولات ارزش افزوده ببخشید.

این تصویر حاوی مارک فلزی کروم است که زیبایی و مقاومت در محصولات را نشان می‌دهد.

تصویری از مارک فلزی کروم برای نمایش زیبایی و ماندگاری در محصولات. از این تصویر برای جلب توجه به اهمیت استفاده از مارک فلزی کروم در طراحی و تولید محصولات استفاده کنید و محصولات خود را به بهترین نحو ارتقا دهید.

مارک کروم
مارک کروم با عنوان مارک پلی حروف و مارک پی وی نیز شناخته می شود