پلاک آب منازل و شماره کنتور مشترکین

پلاک آب منازل

پلاک آب منازل و شماره کنتور مشترکین با عناوینی چون پلاک‌ اشتراک، پلاک‌‌ آبفا و پلاک‌‌ انشعاب نیز شناخته می شود. در مناقصه های شرکت آب و فاضلاب معمولا هر برای هر شماره اشتراکی دو سایز  پلاک درخواست میشود. پلاک بزرگتر همان پلاک انشعاب و سایز کوچکتر پلاکی‌ست که روی کنتور نصب میشود. ابعاد پلاک‌ کنتور 3×7سانتیمتر و معمولا با سیم یا بست پلاستیکی به کنتور متصل می‌گردد.

نوع فلز و چاپ پلاک انشعاب

این محصول از فلز آلومینیوم با ضخامت 0/5میلیمتر ساخته می‌شود. مراحل تولید پلاک آب مشابه مراحل تولید پلاک‌های کدپستی است.  یعنی نوع چاپ، افست با زینک انجام می‌شود و دارای پوشش ورنی‌ کوره‌ای نیز می‌باشد. پس از برجسته‌ شدنِ قسمت‌های ثابت مثل لوگو و متن، نواری‌ها، برشکاری می‌شود تا وارد مرحله بعد یعنی انجام سریال‌ شوند.

قرار گرفتن صفحات داخل کوره با دمای 200درجه سانتیگراد، مقاومت و ماندگاری چاپ را افزایش می‌‌‌دهد تا در شرایط محیطی سخت مثل نور آفتاب به سادگی از بین نرود. لازم به ذکر می‌باشد، ضخامت ورق نباید کمتر و یا بیشتر از 0/5میلیمتر باشد.

سریال پلاک های آبفا

شماره‌ سریال‌ پلاک‌های آب یا کدپستی به دو صورت قابل انجام است:

روش اول با قالب: در این روش قالب اعداد روی پرس تنطیم میشود و برای یک سریال 8رقمی، هر پلاک باید 8بار زیر پرس قرار بگیرد. پس از اتمام پرسکاری، شماره‌های برجسته‌شده، رنگ و بعد داخل کوره قرار می‌گیرند.

روش دوم با لیزر: در این روش سریال با دستگاه لیزر حک می‌شود.

از جمله ادارات و سازمان‌هایی که همکاری داشته‌ایم: شرکت آب‌ و فاضلاب استان‌ قم، استان یزد، آستارا، سیستان‌‌ و‌ بلوچستان، قشم، بوکان و … . برای استعلام قیمت به 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.

نمونه پلاک آبفا