برای شناسایی درختان از پلاک فلزی استفاده می شود

پلاک‌ درخت

پلاک‌ درخت برای نمایش اطلاعاتی مثل: شماره سریال، نام گونه، سن، تاریخچه و سایر مشخصات مرتبط بر روی تنه درختان نصب می‌شود. این محصول در بالابردن سطح آگاهی عمومی و ایجاد انگیزه برای حفاظت از درختان شهری بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

کاربرد پلاک‌ درخت:

این پلاک برای انواع درختان تاریخی با ارزش زیستی بالا، درختانی که به عنوان عناصر زیبایی منظره یا حفاظت از محیط زیست در مناطق مختلف کاشته شده‌اند و … کاربرد دارد.

پلاک درخت برای جلب توجه به اهمیت نگهداری درختان به کار می‌رود و می‌تواند به عنوان یک ابزار مؤثر عمل کند. به همین دلیل باغبانان، کشاورزان، سازمان‌های دولتی و شهرداری‌ها  از پلاک‌ های فلزی استفاده می‌کنند.

در طرح پلاک کوبی درختان، پس از بررسی و شناسایی، اطلاعات جمع‌آوری شده همراه با یک شماره سریال در سیستم ثبت می‌شود و تولید پلاک‌ها بر اساس همان شماره‌ها انجام می‌شود.

پلاک‌ درخت علاوه بر تفکیک و شناسایی، به بهبود زیبایی مناظر طبیعی و شهری کمک می‌کند. همچنین، این پلاک‌ می‌تواند برای یادبود از شخص یا رویداد خاصی که با درخت مرتبط است، نیز استفاده شود.

پلاک‌های آلومینیومی شماره درخت در مکان‌هایی مانند پارک‌ها، مدارس، خیابان‌ها و … نیز به عنوان نمادهای شهری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ویژگی‌ها:

  • طراحی شیک و مدرن:

استفاده از روش افست در تولید پلاک، امکان چاپ طرح‌های مدرن و شیک را فراهم می‌کند و هیچ محدودیتی در طراحی و تعداد رنگ وجود ندارد.

  • ساخت سفارشی:

این پلاک امکان تولید، متناسب با نیاز مشتری را دارد و زمان ثبت سفارش میتوان جزئیاتی مانند ابعاد، شماره فارسی یا لاتین، فونت دلخواه، نام محله و … را تغییر و شخصی‌سازی نمود.

جنس پلاک‌ درخت:

پلاک درختان با توجه به درخواست و سلیقه مشتری می‌تواند از آلومینیوم یا استیل تولید شود. البته نوع آلومینیومی به دلیل ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی که دارد بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است. بعنوان مثال الومینیوم مقاومت زیادی در برابر شرایط جوی متفاوت، باران، برف، آفتاب و …را دارد. این به معنای طول عمر و کارایی بیشتر این محصول می‌باشد.

نصب پلاک‌ درخت

نصب پلاک‌های آلومینیومی شماره درخت بسیار آسان است و معمولاً با میخ به تنه درخت وصل می‌شوند. برای سهولت در نصب، سفارشات به صورت پانچ شده تحویل می‌گردد. قیمت این پلاک‌ها بستگی به نوع مارک، تعداد سفارش، تعداد رنگ و دیگر مشخصات فنی دارد. برای استعلام قیمت، به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

جمع بندی:

پلاک‌های آلومینیومی شماره درخت نه تنها برای شناسایی و مشخص کردن درختان در محیط‌ های مختلف مفید هستند بلکه با طراحی‌های مدرن و برخورداری از مقاومت در برابر عوامل جوی نیز جذابیت دارند. این پلاک‌ها کاربردهای متعددی دارند و به بهبود زیبایی مناظر طبیعی و شهری کمک می‌کنند.

نمونه پلاک درخت: