پلاک استاتیک

پلاک استاتیک، ماندگاری مادام‌العمر

پلاک استاتیک

پلاک استاتیک، به دلیل برخورداری از پوشش رنگ پودری، دارای مقاومت بالایی می‌باشد. در فرآیند استاتیک، رنگ با روشی خاص روی سطح آلومینیوم القا شده و سپس با حرارت، پخته و در نهایت به یک پوشش دائمی و محکم تبدیل می‌شود. این مارک با ویژگی‌هایی که دارد به عنوان یک راهکار مقاوم و کارآمد در زمینه پلاک محصولات شناخته می‌شود.

مزیت مارک استاتیک

از جمله ویژگی ها و مزیت های پلاک استاتیک میتوان به این موارد اشاره کرد:

دوام و ماندگاری

همان طور که گفته شد یکی از مزیت‌های پلاک‌ آلومینیومی استاتیک، مقاومت بسیار بالا در شرایط سخت آب و هوایی و عوامل خارجی‌ست. این پلاک‌ در برابر نور آفتاب، باران، برف و شرایط نامساعد دیگر بدون تغییررنگ یا ساختار باقی می‌ماند.

تنوع ضخامت

از دیگر مزیت‌های پلاک استاتیک، امکان تولید با ضخامت‌های مختلف قابل ذکر می‌باشد. در پروژه‌های مختلف و با توجه به محل نصب، می‌توان از پلاک‌های ضخیم و یا ضخامت‌کم، استفاده شود. اغلب سفارشات با ضخامت 4دهم و یا 1میلیمتر تولید می‌شود.

کیفیت و دقت

پلاک‌های آلومینیومی‌استاتیک با تکنولوژی لیزر حک می‌شوند که دقت بسیار بالایی در نمایش طرح‌ و متن‌ دارند. این ویژگی در پروژه‌هایی که نیاز به جزئیات دقیق باشد، بسیار ارزشمند میباشد.

تحویل سریع

یکی از مزیت‌های دیگر پلاک‌های آلومینیومی‌استاتیک، مربوط زمان تحویل خواهد بود که پس از تایید طرح‌نهایی، ظرف مدت یک روز کاری آماده ارسال میباشد. این ویژگی برای پروژه‌هایی با زمان‌بندی فشرده، بسیار مهم می‌باشد.

تولید نمونه

امکان ارسال نمونه‌ قبل از تولید انبوه نیز از موارد قابل ذکر است. این امر با هزینه اندک می‌تواند به ارزیابی و ارتقا در استفاده از آن کمک کند.

بارکد و سریال

در این نوع از پلاک‌ها، می‌توان اطلاعات متغیر همچون بارکد و شماره‌های سریال را به راحتی حک کرد. این امکان به ویژه برای محصولاتی که نیاز به شناسایی دقیق دارند، بسیار اهمیت دارد.

کاربرد مارک استاتیک

این پلاک‌ دارای کاربردهای بسیار می‌باشد، از جمله می‌توان به سفارشات دارای بارکد کیوآر یا سریال هستند، مثل کداموال اشاره نمود. همچنین سفارشاتی که تیراژ آن پایین و یا نیاز به تحویل فوری باشد نیز کاربرد دارد. پلاک استاتیک روی تجهیزات‌پزشکی و یا قرار گرفتن در محیط بیمارستانی و تماس با موادبهداشتی نیز ماندگاری قابل قبولی دارد.

جمع‌بندی:

پلاک‌آلومینیومی‌استاتیک با پوشش رنگ پودری و تکنولوژی لیزر، یک راهکار مقاوم و کارآمد برای رفع نیاز کسب‌ و کارهاست. این پلاک‌ها با ویژگی‌هایی چون مقاومت در برابر عوامل محیطی و دقت بالا، به عنوان یک ابزار ارزشمند در شناسایی و تبلیغ برند محسوب می‌شود. برای استعلام قیمت می‌توانید به شمارۀ 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.

نمونه پلاک‌استاتیک

ایمنی!

رنگ پودری حاوی ذرات ریز و نازک مانند سیلیس است و در صورت نفوذ به ریه‌ها، مشکلات تنفسی و به طور خاص برای افراد دارای آسم و  آلرژی، بسیار خطرناک است. بهتر است تجهیزات ایمنی مناسب مانند ماسک‌، عینک و لباس‌های مخصوص استفاده شود. همچنین دستگاه لیزر می‌بایست با کمترین توان، حکاکی را انجام دهد.