راهنمای طبقات

پلاک سر در

پلاک سر در به عنوان یک جزء مهم در محیط کاری، فضای داخلی و خارجی ساختمان‌ها، به مخاطبان کمک می‌کند به راحتی محل مورد نظر را پیدا کنند. در این مقاله به کاربرد پلاک سر در، ویژگی‌ها، روش ساخت و سایر موارد مرتبط با آن می‌پردازیم.

درباره پلاک سر در

این پلاک‌ به عنوان یک عنصر زیبایی در ایجاد هویت بصری، تأثیرگذار است و می‌تواند نقش مهمی در هارمونی فضای کار و دکوراسیون داشته باشد. 

جنس پلاک سر در

پلاک سر در می‌تواند از فلز و یا غیرفلز ساخته شود.

  • در نوع فلزی، استیل و برنج به عنوان گزینه‌های متداول در ساخت این محصول محسوب می شوند. در این مدل طرح مورد نظر با توجه به ابعاد سفارش و درخواست مشتری، با دستگاه لیزر و یا اسید، حکاکی می‌شود.
  • در نوع غیرفلزی از مولتی‌استایل که ظاهری شبیه به فلز دارد استفاده می‌شود. این مدل را فقط با لیزر می‌توان حک کرد.

پلاک راهنمای طبقات

تابلوی راهنمای طبقات معمولا کنار درب ورودی، درب آسانسور و یا در راهرو و بین طبقات نصب می‌شود. هدف از نصب این پلاک، دسترسی آسان تر و سریع مراجعه کنندگان به اتاق‌ها، امکانات و سایر قسمت‌های ساختمان می‌باشد. این تابلو همچنین به خروج فوری افراد و کارکنان در مواقع اضطراری کمک می‌کند.

نصب راهنمای طبقات

تابلوهای ذکر شده بسته به محل قرارگیری و سلیقه مشتری قابلیت نصب با زنجیر، میخ و یا پیچ را دارد. در صورت نیاز، امکان خم‌ (جهت قرارگرفتن تخته در پشت تابلو) نیز وجود دارد.

کاربرد پلاک سر در

از جمله کاربردهای پلاک سر در و راهنمای طبقات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نمایش نام و لوگوی شرکت
  • کمک به خروج در مواقع اضطراری
  • ایجاد هویت بصری در ساختمان‌ و اتاق‌ها
  • افزودن به زیبایی و سلیقه دکوراسیون مکان
  • راهنمایی مشتریان و بازدیدکنندگان در مکان‌های عمومی مانند فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، ساختمان‌های اداری و تجاری

طراحی پلاک سر در

در طراحی این پلاک باید به هویت بصری و محیط پیرامون نگاه ویژه‌ای داشت و بهتر است از طراحان حرفه‌ای کمک گرفته شود تا بهترین و مناسب‌ترین عناصر گرافیکی مثل رنگ، ابعاد، فونت و … انتخاب شود.

جمع بندی:

پلاک‌ سر در به عنوان یک جزء ماندگار و مفید در فضاهای کاری و عمومی، بسیار اهمیت دارند و می‌توانند با طراحی مناسب و استفاده از مواد با کیفیت، تأثیرگذاری بیشتری نیز داشته باشند. برای استعلام قیمت به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمایید.


نمونه پلاک سر در

پلاک سر در

پلاک سر در

راهنمای طبقات

راهنمای طبقات

پلاک سر در
Call Now Button