پلاک سر در

پلاک سر در به عنوان یک جزء مهم در محیط کاری، فضای داخلی و خارجی ساختمان‌ها به مخاطبان کمک می‌کند به راحتی محل مورد نظر را پیدا کنند.

این پلاک‌ به عنوان یک عنصر زیبایی در ایجاد هویت بصری، تأثیرگذار بوده و می‌تواند نقش مهمی در هارمونی فضای کار و دکوراسیون داشته باشد. 

پلاک سر در

  • پلاک سر در می‌تواند از فلز و یا غیرفلز ساخته شود. در نوع فلزی، استیل و برنج به عنوان گزینه‌های متداول در ساخت این محصول محسوب می شوند. در این مدل طرح مورد نظر با توجه به ابعاد سفارش و درخواست مشتری، با دستگاه لیزر و یا اسید، حکاکی می‌شود.
  • در نوع غیرفلزی از مولتی‌استایل که ظاهری شبیه به فلز دارد استفاده می‌شود. این مدل را فقط با لیزر می‌توان حک کرد.

راهنمای طبقات:

تابلوی راهنمای طبقات معمولا کنار درب ورودی، درب آسانسور و یا در راهرو و بین طبقات نصب می‌شود. هدف از نصب این پلاک، دسترسی آسان تر و سریع مراجعه کنندگان به اتاق‌ها، امکانات و سایر قسمت‌های ساختمان می‌باشد.

این تابلو همچنین به خروج فوری افراد و کارکنان در مواقع اضطراری کمک می‌کند. تابلوهای ذکر شده بسته به محل قرارگیری و سلیقه مشتری قابلیت نصب با زنجیر، میخ و یا پیچ را دارد. در صورت نیاز، امکان خم‌ (جهت قرارگرفتن تخته در پشت تابلو) نیز وجود دارد.

کاربردها:

از جمله کاربردهای پلاک سر در و راهنمای طبقات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نمایش نام و لوگوی شرکت
  • کمک به خروج در مواقع اضطراری
  • ایجاد هویت بصری در ساختمان‌ و اتاق‌ها
  • افزودن به زیبایی و سلیقه دکوراسیون مکان
  • راهنمایی مشتریان و بازدیدکنندگان در مکان‌های عمومی مانند فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، ساختمان‌های اداری و تجاری

جمع بندی:

پلاک‌های سر در به عنوان یک جزء ماندگار و مفید در فضاهای کاری و عمومی، بسیار اهمیت دارند و می‌توانند با طراحی مناسب و استفاده از مواد با کیفیت، تأثیرگذاری بیشتری نیز داشته باشند.

در طراحی این پلاک باید به هویت بصری و محیط پیرامون نگاه ویژه‌ای داشت و بهتر است از طراحان حرفه‌ای کمک گرفته شود تا بهترین و مناسب‌ترین عناصر گرافیکی مثل رنگ، ابعاد، فونت و … انتخاب شود. برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

نمونه راهنمای طبقات