تابلوی راهنما و سر درب

پلاک سر در، نام شرکت و راهنمای طبقات

پلاک سر در:

 

پلاک سر در به عنوان یک جزء مهم در محیط کاری، فضای داخلی و خارجی ساختمان‌ها به مخاطبان کمک می‌کند به راحتی محل مورد نظر را پیدا کنند. این پلاک‌ها به عنوان یک عنصر زیبایی در ایجاد هویت بصری، تأثیرگذار و مؤثر هستند و می‌توانند نقش مهمی در هارمونی فضای کار و دکوراسیون داشته باشند. 

فلزی و غیرفلزی:

پلاک سر در می‌تواند از فلز و یا غیرفلز ساخته شود.

فلز: استیل و برنج به عنوان گزینه‌های متداول فلزی در ساخت پلاک سر در محسوب می شوند. در این مدل طرح مورد نظر با توجه به ابعاد سفارش و درخواست مشتری، با لیزر و یا اسید حکاکی می‌شود.

غیرفلزی: مولتی‌استایل با ظاهری شبیه فلز نیز برای ساخت پلاک‌های سر در مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل، فقط حک با لیزر امکانپذیر می‌باشد.

روش و محل نصب:

تابلوی راهنمای طبقات معمولا کنار درب ورودی، درب آسانسور و یا در راهرو و بین طبقات نصب می‌شود. هدف از نصب این پلاک، دسترسی آسان تر و سریع مراجعه کنندگان به اتاق‌ها، امکانات و سایر قسمت‌های ساختمان می‌باشد. همچنین به خروج فوری افراد و کارکنان در مواقع اضطراری کمک می‌کند.

کاربرد راهنمای طبقات:

از جمله کاربردهای پلاک سر در و راهنمای طبقات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نمایش نام و لوگوی شرکت
  • کمک به خروج در مواقع اضطراری
  • ایجاد هویت بصری در ساختمان‌ و اتاق‌ها
  • افزودن به زیبایی و سلیقه دکوراسیون مکان
  • راهنمایی مشتریان و بازدیدکنندگان در مکان‌های عمومی مانند فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، ساختمان‌های اداری و تجاری

جمع بندی:

تابلوهای ذکر شده بسته به محل قرارگیری و سلیقه مشتری قابلیت نصب با زنجیر، میخ و یا پیچ را دارد. در صورت نیاز، امکان خم‌ (جهت قرارگرفتن تخته در پشت تابلو) نیز وجود دارد. پلاک‌های سر در به عنوان یک جزء ماندگار و مفید در فضاهای کاری و عمومی بسیار اهمیت دارند و می‌توانند با طراحی مناسب و استفاده از مواد با کیفیت، تأثیرگذاری بیشتری نیز داشته باشند. در طراحی این پلاک باید به هویت بصری و محیط پیرامون نگاه ویژه‌ای داشت و بهتر است از طراحان حرفه‌ای کمک گرفته شود تا بهترین و مناسب‌ترین عناصر گرافیکی مثل رنگ، ابعاد، فونت و … انتخاب شود.

برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

نمونه‌ کار