پلاک تاسیسات، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

پلاک تاسیسات، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی را میتوان به دو دسته تقسیم کرد:

  • دسته اول:

پلاک‌هایی که مربوط به ساخت تجهیزات از قبیل: سیستم‌های تهویه مطبوع، چیلر، مخازن آب گرم و دو جداره، دیگ‌های بخار و غیره می‌باشد. این پلاک توسط تولیدکننده یا سازنده استفاده می‌شود و اطلاعاتی مانند نام، لوگو، شماره تماس و آدرس شرک و همچنین مشخصات فنی دستگاه و تجهیزات را نمایش می‌دهد.

  • دسته دوم:

پلاک‌هایی که بعد از راه‌اندازی تاسیسات، مورد استفاده قرار می‌گیرد تا دسترسی و شناسایی سیستم‌های فنی، مکانیکی و … در زمان تعمیرات تسهیل شود. این پلاک اطلاعاتی مثل: نوع سیستم (مانند الکتریکی، گرمایشی، سرمایشی و عیره)، مشخصات مربوط به واحدها، قسمت‌های مشترک و شماره تماس فرد یا شرکت مسئول تعمیرات را نمایش می‌دهد.

با توجه به محل قرار گیری پلاک‌ها در شرایط محیطی سخت، مانند موتورخانه، رطوبت، نور آفتاب و … برخورداری از دوام، ماندگاری و کیفیت بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در واقع زمان سرویس و تعمیرات، خوانایی اطلاعات چاپ شده در پلاک ها بسیار ضروری و در صورت پاک شدن، کار تعمیر و نگهداری دشوار و زمان‌بَر می‌شود.

جنس پلاک تاسیسات می‌تواند از آلومینیوم یا استیل باشد. پیشنهاد ما در این زمینه استفاده از پلاک های استاتیک است. برای نصب پلاک‌ها از سیم فلزی، زنجیر و یا بست کمربندی استقاده میکنند. جهت سهولت، پلاک‌ها بصورت پانچ شده تحویل می‌گردد. 

  • مشتریان ما:

از فعالان در زمینۀ طراحی، اجرا و نگهداری تاسیسات که افتخار همکاری داشته‌ایم:
سیسان، فرم‌دما، ماشین‌سازی اراک، کنترل‌مدار سیالات، کار و اندیشه، ایران‌رادیاتور، کاوه‌کاران و …


  • نمونه پلاک تجهیزات سرمایشی و گرمایشی


برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.