پلاک پمپ

پلاک پمپ‌

پلاک پمپ‌ را با هدف نمایش مشخصات فنی و همچنین اطلاعات سازنده بر روی انواع پمپ‌های آب، نفت، گاز، سوخت، لجن‌کش، کف‌کش، فرآیندی و … نصب می‌کنند. در این مقاله به ویژگی‌ها، کاربردها، جنس و سایر موارد مرتبط با این پلاک می‌پردازیم.

پلاک پمپ‌ صنعتی:

این پلاک اطلاعات مهمی را نمایش می‌دهد و به طور کلی میتوان این اطلاعات را در دو بخش عمومی و فنی مورد بررسی قرار داد. مشخصات فنی پمپ‌ها یکسان نبوده و هر پمپ با توجه به نوع و کاربرد آن، متفاوت است.

به عنوان مثال در پلاک پمپ‌های سوخت: نوع سوخت مجاز، فشار سوخت، حداکثر و حداقل حجم سوخت درج می‌شود، ولی در پمپ‌های آب: ظرفیت، فشار و مصرف برق و در مواردی حداکثر و حداقل دمای قابل تنظیم، نمایش داده می‌شود. همچنین در برخی پمپ‌های صنعتی، نکات ایمنی، محدودیت‌ها و شرایط استفاده از پمپ نیز نمایش داده می‌شود.

اطلاعات پلاک پمپ

بخش عمومی شامل اطلاعاتی می‌شود که در اکثر پلاک‌های پمپ دیده می‌شود. مواردی مثل: نام تجاری و لوگوی شرکت سازنده، شماره تماس در پلاک پمپ‌های مختلف، درج می شود.

ویژگی های پلاک پمپ:

به دلیل قرار گرفتن پمپ‌ها در شرایط سخت محیطی مثلا زیر آب و یا تماس با مواد شیمیایی، داشتن دوام و ماندگاری در پلاک مشخصات پمپ‌ بسیار حائز اهمیت می‌باشد. جنس پلاک‌ها با توجه به تعداد سفارش، طرح و درخواست مشتری می‌تواند استیل، آلومینیوم و یا از فلز برنج باشد.

از فعالان در صنعت پمپ‌‌سازی که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت میراب، نفت ابزار، واکیوم پارس، آبروان، کیان پارس، بهریز پمپ، توزایران و … در هر صورت، این پلاک کمک می‌کند تا از پمپ بهتر استفاده شود و به‌طور کلی، ایمنی و کارایی آن را بهبود بخشند. برای استعلام قیمت به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمایید.


نمونه پلاک پمپ


تصویر پلاک پمپ بنزین

پلاک پمپ میتواند از جنس استیل ساخته شود

چاپ اطلاعات پلاک پمپ به صورت افست انجام می شود

تصویر نمایانگر پلاک پمپ با جزئیات فنی