پلاک مشخصات فنی پمپ

پلاک مشخصات پمپ‌ های صنعتی

پلاک مشخصات پمپ

پلاک مشخصات پمپ‌ بر روی انواع پمپ‌های آب، نفت، گاز، سوخت، لجن‌کش، کف‌کش، فرآیندی و … نصب می‌شود و اطلاعات مهمی در آن درج می‌شود. این اطلاعات را می‌توان به دو بخش عمومی و فنی تقسیم کرد.

مشخصات فنی و عمومی:

مشخصات عمومی شامل اطلاعاتی می‌شود که در اکثر پلاکهای پمپ دیده می‌شود. مواردی مثل: نام تجاری، لوگو، شماره تماس شرکت سازنده و مدل پمپ. ولی مشخصات فنی شامل اطلاعاتی می‌شود که برای پمپ‌ها یکسان نبوده و با توجه به نوع آن، می‌تواند متفاوت باشد. مثلا در پلاک پمپ‌های سوخت: نوع سوخت مجاز، فشار سوخت، حداکثر و حداقل حجم سوخت درج می‌شود، ولی در پمپ‌های آب: ظرفیت، فشار و مصرف برق نمایش داده می‌شود. همچنین در پمپ گرما: حداکثر و حداقل دمای قابل تنظیم، ظرفیت، فشار و در برخی پمپ‌های صنعتی: نکات ایمنی، محدودیت‌ها و شرایط استفاده از پمپ نمایش داده می‌شود.

ویژگی های پلاک:

به دلیل قرار گرفتن پمپ‌ها در شرایط سخت محیطی مثلا زیر آب و یا تماس با مواد شیمیایی، داشتن دوام و ماندگاری در پلاک مشخصات پمپ‌ بسیار حائز اهمیت می‌باشد. جنس پلاک‌ها با توجه به تعداد سفارش، طرح و درخواست مشتری می‌تواند استیل، آلومینیوم و یا از فلز برنج باشد. از فعالان در صنعت پمپ‌ سازی که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت نفت ابزار، واکیوم پارس، آبروان، کیان پارس، بهریز پمپ، توزایران و …

در هر صورت، این پلاک کمک می‌کند تا از پمپ بهتر استفاده شود و به‌طور کلی، ایمنی و کارایی آن را بهبود بخشند. برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

نمونه پلاک‌