پلاک تجهیزات نفت و گاز

پلاک تجهیزات نفتی و کاربرد آن در صنایع نفت و گاز

پلاک تجهیزات نفتی، دارای کاربرد فراوان در صنایع نفت و گاز است و به دلیل نمایش مشخصات فنی و نکات ایمنی بسیار مهم، نصب آن قبل از احداث پروژه الزامی‌ست. پلاک تجهیزات نفتی علاوه بر مشخصات فنی، نام و لوگوی شرکت پیمانکار، شماره سریال، شمارۀ تماس پشتیبانی و … را نیز نمایش می‌دهد.

باید توجه داشت که تجهیزات نفتی در مناطق جنوبی کشور و در شرایط محیطی سخت مثل رطوبت و دمای بالا قرار دارند و به همین دلیل دوام و ماندگاری پلاک در چنبن شرایطی بسیار مهم است. معمولا پلاک فلزی تجهیزات از جنس استنلس استیل ضدزنگ با مقاومت بالا در برابر خوردگی ساخته می‌شود.

در پلاک های استیل اطلاعات و موارد درج شده به صورت حکاکی انجام می‌شود. برای اطلاع از از روش های حکاکی اینجا کلیک کنید.


  • نمونه پلاک صنایع نفت و گاز


خط کش استیل

در برخی موارد پلاک‌‌های درجه‌‌دار شبیه خط کش با ضخامت 1میلیمتر نیز در صنعت نفت و گاز استفاده می‌شود. تعداد سفارش این نوع پلاک‌ها معمولا محدود است. تولید و تحویل فوریِ پلاک‌های درجه نیز امکانپذیر می‌باشد. برای سهولت در نصب، پلاک‌ها بصورت پانچ شده تحویل می‌گردد.

از فعالان در صنعت نفت و گاز که افتخار همکاری داشته‌ایم:
رضوان‌گستر تهران، فن‌نیرو، آلماتکو، عمران‌ساحل، دلوار افزار، پارس ایزوتوپ، سامان انرژی، حفاری شمال، بهبود فرآیند کنترل، نفت و گاز جنوب غرب، پتروشیمی خلیج‌فارس، هیواصنعت، نفت سپاهان، چمان، ماشین‌سازی‌ اراک، مپنا، نفت بندرعباس و …

برای استعلام قیمت به شماره  9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.