پلاک کمپرسور

پلاک کمپرسور

پلاک کمپرسور توسط سازنده با هدف تبلیغاتی و البته نمایش اطلاعات فنی کمپرسور نصب می‌شود و به همین دلیل استفاده از آن مهم و ضروری است. در این مقاله به پلاک کمپرسور، روش ساخت، جنس، ویژگی ها و سایر موارد مرتبط با آن می‌پردازیم.

پلاک کمپرسور باد

در پلاک‌ کمپرسور نام و لوگوی شرکت سازنده، آدرس و تلفن خدمات‌ پس‌ از فروش چاپ می‌شود. در بخش دیگر نیز مشخصات فنی شامل: مدل کمپرسور، شماره سریال، میزان فشار و دمای کاری، توان‌ مصرفی، ظرفیت، حجم باد و … درج می‌شود.

جنس پلاک کمپرسور

در تولید این محصول به لحاظ نوع فلز، محدودیتی وجود ندارد و می‌تواند از استیل، برنج و یا آلومینیوم تولید شود. اغلب سفارشات، آلومینیومی و ضخامت ۴ دهم میلیمتر تولید می‌شود.

چاپ پلاک کمپرسور مانند پلاک دایره به صورت افست با پوشش ورنی کوره‌ای است. صنعت هوای فشرده، طیف گسترده‌ای از محصولات را شامل می‌شود و به همین دلیل علاوه بر پلاک آلومینیومی، پلاک استیل، مارک پلی‌استر و انواع لیبل از جمله برچسب سلفون نیز کاربرد دارد.

پلاک راهنمای کمپرسور

در کمپرسوهای بزرگ علاوه بر پلاک مشخصات، پلاک دیگری نیز وجود دارد که نکات مربوط به استفاده و دستورالعمل‌های نگهداری و سرویس را نمایش می‌هد. رعایت این نکات به بازدهی بیشتر و افزایش طول عمر کمپرسورها کمک می‌کند.

مشتریان ما:

از فعالان در این صنعت که افتخار همکاری داشته‌ایم: هواسازان، هواپویا، هوامکانیک، هواگردان‌میری، هوا تجهیز خاورمیانه، هوای‌فشرده آرمان و … . برای استعلام قیمت به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمایید.


نمونه پلاک کمپرسور

استفاده صحیح از پلاک کمپرسور به دامنه وسیعی از حوزه‌ها کمک می‌کند. از کارخانه‌ها تا کارگاه‌ها و حتی کاربردهای خانگی، این اطلاعات مفید در تداوم فعالیت‌ها و جلوگیری از نقصان در تجهیزات اساسی می‌تواند نقش بسزایی ایفا کند.

پلاک کمپرسور، نه تنها به عنوان یک راهنمای انتخاب و استفاده از کمپرسور مؤثر است بلکه به عنوان یک منبع اطلاعاتی برای حفظ و نگهداری این واحد ارزشمند نیز بسیار ارزشمند است.

کمپرسورها در انواع مختلفی برای کاربردهای متنوعی استفاده می‌شوند، پلاک کمپرسور، با ارائه اطلاعات کاربردی، به کاربران کمک می‌کند تا متوجه نیازهای خود شوند و تجهیزات مناسب برای کاربردهای خاص خود را انتخاب کنند.

تصویر نمایانگر پلاک کمپرسور با جزئیات فنی