پلاک یخچال صنعتی

یخچال صنعتی

یخچال صنعتی شامل انواع یخچال های فروشگاهی، ویترینی، ایستاده، دو درب، صندوقی، خودرویی و … می شود. با توجه به قرار گرفتن یخچال‌ها در فروشگاه‌های بزرگ و پُر تردد، استفاده و نصب پلاک روی آن، یکی از روش‌های مفید و کم‌هزینه در برندسازی و تبلیغات محسوب می‌شود.

پلاک یخچال صنعتی

نصب پلاک یکی از بخش‌های مهم در تولید یخچال محسوب می‌شود و سالهاست که توسط فعالان در این صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

این یخچال‌ها در صنایع مختلف از جمله صنعت: حمل‌ونقل، غذایی، دارویی، پزشکی، آشپزخانه‌ های صنعتی و … کاربرد دارند و مشخصات آن بسته به محلی که قرار است استفاده شود، می‌تواند متفاوت باشد.

از مدل‌های پُرکاربرد می‌توان به یخچالهای فروشگاهی، اشاره نمود. 

کاربرد پلاک یخچال صنعتی

روی یخچال‌های صنعتی معمولا 2 پلاک نصب می‌شود، یکی مربوط به مشخصات فنی و دیگری اطلاعات سازنده یا فروشنده می‌باشد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

  • پلاک مشخصات فنی: این پلاک در قسمت موتور یخچال نصب می‌شود و اطلاعاتی مثل مدل، شماره سریال، تلفن خدمات پس از فروش و … در آن چاپ می‌شود. این اطلاعات زمان نصب، تعمیر، نگهداری، گارانتی و … استفاده می‌شود.
  • پلاک جلوی یخچال: این پلاک که به آن پلاک نما نیز گفته می‌شود، کاربرد تبلیغاتی دارد و در جلوی یخچال به منظور نشان دادن نام و لوگوی سازنده نصب می‌شود. 

موضوعی که  در هر دو پلاک اهمیت بالایی دارد، ماندگاری و دوام آن می‌باشد. استقاده از مواد با کیفیت و همچنین داشتن تجربه و مهارت در تولید بسیار حائر اهمیت است و در کیفیت پلاک ها تاثیر زیادی دارد.

انواع پلاک یخچال صنعتی

پلاک یخچال صنعتی می‌تواند از جنس آلومینیوم و یا استیل ساخته شود.

  • نوع آلومینیومی به روش افست و بدون محدودیت در طرح و رنگ، چاپ می‌شود. داشتن پوشش ورنی کوره‌ای و همچنین قابلیت برجسته‌سازی از ویژگی های مارک آلومینیومی می‌باشد.
  • نوع استیل نیز معمولا با ضخامت 0/6میلیمتر و به صورت حکاکی تولید می‌شود. برای نصب سریع و آسان، پلاک ها پانچ شده تحویل می‌گردد. همچنین در صورت درخواست مشتری، امکان چسبدار کردن پلاک‌ها نیز وجود دارد.
  • علاوه بر پلاک‌های آلومینیومی و استیل سایر مارک‌ها از جمله مارک پلی‌استر و کروم نیز استفاده می‌شوند.

از فعالان در این صنعت که افتخار همکاری داشته‌ایم: یخچال‌سازی فریدونی، فارمد، نبوغ سرمایش، نوین صنعت، ایران سرما، ممتاز، زاگرس و … برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.

نمونه پلاک یخچال صنعتی:

Call Now Button