پلاک فلزی یخچال

پلاک یخچال صنعتی و مشخصات فنی

پلاک یخچال صنعتی سالهاست که توسط فعالان در این صنعت بر روی محصولات تولیدی نصب می‌شود. یخچال‌های صنعتی در بسیاری از صنایع از جمله صنعت حمل‌ونقل، غذایی، دارویی، پزشکی، آشپزخانه‌ های صنعتی و … مورد استفاده قرار می‌گیرند. از مدل‌های پُرکاربرد می‌توان به یخچالهای فروشگاهی، ویترینی، ایستاده، دو درب، صندوقی، خودرویی و … اشاره نمود. در واقع با توجه به قرار گرفتن یخچال‌ها در فروشگاه‌های بزرگ و پُر تردد، نصب پلاک یکی از روش‌های مفید و کم‌هزینه در برندسازی و تبلیغات محسوب می‌شود.

کاربرد مارک یخچال

هر یخچال معمولا دارای 2 پلاک است:

  • پلاک مشخصات فنی: در قسمت موتور نصب می‌شود و اطلاعاتی مثل مدل، شماره سریال، تلفن خدمات پس از فروش و … را نمایش می‌دهد. این اطلاعات زمان نصب، تعمیر، نگهداری، گارانتی و … استفاده می‌شود.
  • پلاک نما: کاربرد تبلیغاتی دارد و در جلوی یخچال به منظور نشان دادن نام و لوگوی سازنده نصب می‌شود. 

موضوعی که در هر دو پلاک اهمیت بالایی دارد، ماندگاری و دوام آن می‌باشد. استقاده از مواد با کیفیت و همچنین داشتن تجربه و مهارت در تولید پلاک با طول عمر بالا، تاثیر زیادی دارد. 

انواع پلاک یخچال

پلاک فلزی یخچال صنعتی معمولا از آلومینیوم و یا استیل ساخته می‌شود.

  • نوع آلومینیومی به روش افست، بدون محدودیت در طراح و رنگ، چاپ می‌شود. داشتن پوشش ورنی کوره‌ای و همچنین قابلیت برجسته‌سازی از ویژگی های مارک آلومینیومی می‌باشد.
  • نوع استیل نیز معمولا با ضخامت 0/6میلیمتر و به صورت حکاکی تولید می‌شود. برای نصب سریع و آسان، پلاک ها پانچ شده تحویل می‌گردد. همچنین در صورت درخواست مشتری، امکان چسبدار کردن پلاک‌ها نیز وجود دارد.
  • علاوه بر پلاک‌های آلومینیومی و استیل سایر مارک‌ها از جمله مارک پلی‌استر و کروم نیز استفاده می‌شوند.

از فعالان در این صنعت که افتخار همکاری داشته‌ایم: یخچال‌سازی فریدونی، فارمد، نبوغ سرمایش، نوین صنعت، ایران سرما، ممتاز، زاگرس و … برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.

  • نمونه پلاک یخچال صنعتی