پلاک قرقره کابل

پلاک سیم و کابل

پلاک سیم و کابل: یکی از صنایع مهم تولیدی در کشور، صنعت کابلسازی است. فعالان در این صنعت برای نمایش مشخصات محصولات خود از پلاک آلومینیومی استفاده می‌کنند. در این مقاله به مزایا، ویژگی‌ها و کارایی پلاک قرقره کابل پرداخته می‌شود.

متن پلاک سیم و کابل

منظور از پلاک سیم و کابل، همان پلاک آلومینیومی روی قرقره کابل می باشد. در این پلاک مشخصات فنی شامل: نوع کابل، قطر، وزن، طول، شماره سریال، سایز، متراژ ابتدا و انتها و … چاپ می‌شود. علاوه بر اطلاعات فنی، مواردی دیگری مانند: نام و لوگوی شرکت تولیدکننده، شماره تماس و آدرس کارخانه نیز در پلاک‌ها دیده می‌شود.

جنس پلاک سیم و کابل

اگر چه در ابعاد و ضخامت محدودیتی وجود ندارد ولی معمولا پلاک سیم و کابل از فلز آلومینیوم با ضخامت ۴ دهم میلیمتر ساخته می‌شود.  ابعاد ۱۳۵×۹۶ میلیمتر نیز نسبت به سایر ابعاد، کاربرد بیشتری دارد. لازم به ذکر است با توجه حجم سفارشات و همچنین بهبود کیفیت، قالب برش برای ابعاد فوق ساخته شده است و هزینه‌ای بابت قالبسازی دریافت نمی‌شود.

مزایای پلاک سیم و کابل:

از ویژگی‌های پلاک قرقره کابل می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • برجسته‌: در صورت درخواست مشتری، امکان برجسته‌سازی قسمت‌های دلخواه وجود دارد.
  • چاپ رنگی: پلاک سیم و کابل، به روش افست و بدون محدودیت در تعداد رنگ، چاپ می‌شود.
  • دوام: این چاپ، بدلیل داشتن پوشش ورنی‌ کوره‌‌ای از مقاومت قابل قبولی برخوردار می‌باشد.
  • نصب آسان: برای نصب اغلب از پرچ یا منگنه استفاده می‌شود. برای سهولت، سفارشات بصورت پانچ‌شده تحویل می‌گردد.
  • قیمت: چاپ افست در سفارشات با تیراژ بالا معنا پیدا می‌کند وهر چه تعداد سفارش افزایش یابد، فی‌واحد کمتر می‌شود.

کاربرد پلاک سیم و کابل:

نصب پلاک مشخصات روی قرقره‌ کابل، نشان از رعایت اصول ایمنی و استانداردهای لازم در این صنعت است. این اطلاعات به بررسی و کنترل کیفیت در فرآیند تولید، نصب و حتی تعمیرات کمک می‌کند تا به صورت دقیق و ایمن از سیم‌ و کابل‌ استفاده شود.

به عنوان مثال موارد درج شده به کاربران در صنعت‌برق کمک می‌کند تا بهترین عملکرد را بدست آورند. به طور کلی این پلاک به عنوان یک ابزار ارزان قیمت و کارآمد برای اطلاع‌رسانی، تبلیغ و نمایش اطلاعات فنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشتریان ما

از فعالان در صنعت سیم و کابل  که افتخار همکاری داشته ایم: شرکت افق البرز، سیم و کابل سیم‌ کان، کات‌ کابل، جوشکاب‌ یزد، نوین‌ البرز، کابلسازی رفسنجان، کابل‌ اردستان، پارس‌ الکتریک، رساکابل، پرتو‌ محرک، راهدار صنعت، افق‌ سمنان، سرآمد الکتریک و … .

برای اطلاع از قیمت ها می‌توانید به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمایید.


نمونه پلاک سیم و کابل

از پللاک سیم و کابل برای نمایش مشخصات فنی استفاده می شود.

مشخصات فنی و اطلاعات تماس سازنده به وسیله پلاک سیم و کابل نشان داده می شود

پلاک آلومینیومی مشخصات قرقره کابل

نمونه پلاک های فلزی
Call Now Button