نمونه پلاک های فلزی

پلاک سیم و کابل، نمایش مشخصات قرقره

پلاک سیم و کابل برای نمایش مشخصات قرقره از جمله: نوع، قطر، وزن، طول، شماره سریال، سایز، متراژ ابتدا و انتهای کابل و همچنین نام و لوگوی شرکت تولیدکننده استفاده می‌شود.

مشخصات و ویژگی های پلاک قرقره

پلاک سیم و کابل از فلز آلومینیوم با ضخامت 0/4میلیمتر تولید می‌شود. سایز پلاک ذکر شده اغلب 135×96میلیمتر است و بدلیل موجود بودن قالب برش، هزینه قالبسازی دریافت نمی‌شود. چند مورد از ویژگی های این پلاک:

  • قابلیت برجسته‌: در صورت درخواست مشتری، امکان برجسته‌سازی قسمت‌های دلخواه نیز وجود دارد.
  • امکان چاپ رنگی: پلاک آلومینیومی مشخصات قرقرۀ کابل، به روش افست بدون محدودیت در طرح و تعداد رنگ چاپ می‌شود.
  • ماندگاری و دوام بالا: این نوع چاپ، به دلیل داشتن پوشش ورنی‌ کوره‌ای در شرایط سخت محیطی مانند نور آفتاب، گرد و غبار، رطوبت و … از مقاومت قابل قبولی برخوردار می‌باشد.
  • نصب سریع و آسان: روش نصب اغلب با پرچ یا منگنه انجام می‌شود. برای سهولت، سفارشات بصورت پانچ‌شده تحویل می‌گردد.
  • قیمت مناسب

نصب پلاک مشخصات روی قرقره‌ کابل، نشان از رعایت اصول ایمنی و استانداردهای لازم در این صنعت است. این اطلاعات به بررسی و کنترل کیفیت در فرآیند تولید، نصب و تعمیرات کمک می‌کند تا به صورت دقیق و امن از سیم‌ و کابل‌ استفاده کنند. بعنوان مثال به کاربران در صنعت‌برق کمک می‌کند تا بهترین عملکرد را بدست آورند. در کل این پلاک به عنوان یک ابزار ارزان قیمت و کارآمد برای اطلاع‌رسانی، تبلیغ و نمایش اطلاعات فنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از فعالان در صنعت سیم و کابلسازی که افتخار همکاری داشته ایم:
افق البرز، سیم‌کان، کات‌کابل، جوشکاب‌یزد، نوین‌البرز، رفسنجان، کابل‌اردستان، پارس‌الکتریک، رساکابل، پرتو‌محرک، راهدار صنعت، افق‌سمنان، سرآمد الکتریک و …

برای اطلاع از قیمت ها می‌توانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.


  • نمونه پلاک سیم و کابل