در صنایع سیم و کابل برای مشخصات قرقره کابل از پلاک الومینیومی استفاده می شود

سیم و کابل از صنایع تولیدی بسیار مهم است. فعالان در صنعت سیم و کابل برای نمایش مشخصات محصولات خود از پلاک فلزی استفاده می‌کنند.

مشخصات شامل: نوع کابل، قطر، وزن، طول، شماره سریال، سایز، متراژ ابتدا و انتها و … می‌باشد. علاوه بر اطلاعات فنی، مواردی مانند نام و لوگوی شرکت تولیدکننده، شماره تماس و آدرس کارخانه نیز در پلاک‌ها چاپ می‌شود.

پلاک سیم و کابل

پلاک قرقره کابل معمولا از فلز آلومینیوم با ضخامت 0/4میلیمتر و ابعاد 135×96میلیمتر تولید می‌شود. لازم به ذکر است با توجه حجم سفارشات و همچنین بهبود کیفیت، قالب برش طبق ابعاد فوق توسط این مجموعه ساخته شده و بدون دریافت هزینه قالبسازی، در تولید پلاک ها استفاده می‌شود.

نمونه پلاک قرقره سیم و کابل

مزایای پلاک سیم و کابل:

از ویژگی‌های پلاک قرقره کابل می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • قابلیت برجسته‌: در صورت درخواست مشتری، امکان برجسته‌سازی قسمت‌های دلخواه وجود دارد.
  • چاپ رنگی: پلاک آلومینیومی مشخصات قرقرۀ کابل، به روش افست بدون محدودیت در طرح و تعداد رنگ، چاپ می‌شود.
  • ماندگاری و دوام بالا: این نوع چاپ، به دلیل داشتن پوشش ورنی‌ کوره‌ ای در شرایط سخت محیطی مانند نور آفتاب، گرد و غبار، رطوبت و … از مقاومت قابل قبولی برخوردار می‌باشد.
  • نصب سریع و آسان: روش نصب اغلب با پرچ یا منگنه انجام می‌شود. برای سهولت، سفارشات بصورت پانچ‌شده تحویل می‌گردد.
  • قیمت مناسب: چاپ افست در سفارشات با تیراژ بالا معنا پیدا می‌کند و تاثیر بسیاری در قیمت دارد. در واقع هر چه تعداد سفارش افزایش یابد، فی‌واحد کمتر می‌شود.

کاربرد پلاک سیم و کابل:

نصب پلاک مشخصات روی قرقره‌ کابل، نشان از رعایت اصول ایمنی و استانداردهای لازم در این صنعت است. این اطلاعات به بررسی و کنترل کیفیت در فرآیند تولید، نصب و تعمیرات کمک می‌کند تا به صورت دقیق و ایمن از سیم‌ و کابل‌ استفاده کنند.

موارد درج شده در پلاک به کاربران مثلا در صنعت‌برق کمک می‌کند تا بهترین عملکرد را بدست آورند. در کل این پلاک به عنوان یک ابزار ارزان قیمت و کارآمد برای اطلاع‌رسانی، تبلیغ و نمایش اطلاعات فنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از فعالان در صنعت سیم و کابل  که افتخار همکاری داشته ایم:

  • شرکت افق البرز، سیم و کابل سیم‌ کان، کات‌ کابل، جوشکاب‌ یزد، نوین‌ البرز، کابلسازی رفسنجان، کابل‌ اردستان، پارس‌ الکتریک، رساکابل، پرتو‌ محرک، راهدار صنعت، افق‌ سمنان، سرآمد الکتریک و … .
  • برای اطلاع از قیمت ها می‌توانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

نمونه پلاک قرقره کابل: