پلاک تجهیزات روشنایی

پلاک تجهیزات روشنایی

پلاک تجهیزات روشنایی: صنعت نور و روشنایی، طیف گسترده‌ای از محصولات را شامل می‌شود که نصب پلاک روی آن، علاوه بر جنبه تبلیغاتی به لحاظ نمایش مشخصات فنی نیز حائز اهمیت است. در این مقاله به پلاک تجهیزات روشنایی، کاربردها، روش تولید و سایر موارد مرتبط با آن می‌پردازیم.

درباره پلاک تجهیزات روشنایی

منظور از تجهیزات‌ روشنایی، تولیدات متنوع در این صنعت شامل: انواع چراغ‌‌ های خانگی، وبلایی، معابر، پارک‌‌‌ها، اتوبان‌ و … می‌باشد. لازم به ذکر می‌باشد با توجه به موقعیت نصب چراغ‌ها در محیط باز و در معرض نور آفتاب، استفاده از پلاک باکیفیت و ماندگار، بسیار مهم است.

کاربرد پلاک تجهیزات روشنایی

از جمله کاربردهای پلاک تجهیزات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تبلیغات: نمایش نام، لوگو و شمارۀ تماس سازنده از مفیدترین روش‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود که در برندسازی از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • نصب و راه‌اندازی: چاپ مشخصات‌ فنی در پلاک تجهیزات‌ روشنایی به مهندسان در کاهش خطا و همچنین مدت زمان‌ نصب و تعمیر کمک می‌کند.
  • خدمات: شماره سریال در این پلاک‌ها برای مواردی مثل: ثبت و خروج کالا، سرویس و گارانتی و … کاربرد دارد. امکان حک بارکد کیوآر نیز وجود دارد.
  • ایمنی: چاپ دستورالعمل و نکات مهم به ایمنی افراد در زمان راه اندازی، تعویض و تعمیر کمک می‌کند.

جنس پلاک 

این محصول معمولا از فلز آلومینیوم با ضخامت ۰/۴ میلیمتر تولید می‌شود. البته بسته به سلیقه مشتری و تعداد سفارش میتواند از ضخامت‌های بیشتر و یا سایر فلزات مثل استیل و برنج نیز تولید شود.

چاپ آلومینیوم به صورت افست با پوشش ورنی کوره‌ای انجام می‌شود و به همین دلیل در طرح و تعداد رنگ محدودیتی وجود ندارد. امکان برجسته‌سازی قسمت‌های دلخواه نیز وجود دارد.

قیمت پلاک تجهیزات روشنایی

استعلام‌ پلاک تجهیزات روشنایی به موارد زیادی بستگی دارد که می‌تواند باعث کاهش و یا افزایش قیمت شود. در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • نوع مارک: علاوه بر پلاک های فلزی مارک پلی استر و مولتی استایل نیز می‌تواند استفاده شود و فی‌واحد هر کدام متفاوت است.
  • ابعاد و ضخامت: اندازه طرح و ضخامت ورق در بهای تمام‌شده تاثیر زیادی دارد.
  • تعداد: تیراژ سفارش، مخصوصا در چاپ افست، یکی از اصلی‌ترین فاکتورها برای محاسبه قیمت می‌باشد.
  • روش نصب: برای سهولت در نصب، پلاک‌ها به صورت پانچ شده تحویل می‌شود و در صورت استفاده از چسب، هزینه آن اضافه می‌‌گردد.
  • طراحی: در صورت عدم ارسال فایل کورل، هزینه طراحی محاسبه خواهد شد.

مشتریان ما

از فعالان در صنعت‌ روشنایی که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت گلنور، پرشیا نور شیراز، بهین طیف مهرتاب، صبا، مازندنور، صنایع نور و روشنایی سوتارا و … . برای استعلام قیمت به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمایید.


نمونه پلاک تجهیزات روشنایی

پلاک آلومینیومی تجهیزات روشنایی سوتارا

پلاک فلزی تجهیزات روشنایی

پلاک آلومینیومی برجسته برای تجهیزات نور و روشنایی

پلاک تجهیزات روشنایی
Call Now Button