مارک فلزی لباس

مارک فلزی لباس مزون

مارک فلزی لباس که توسط مزون داران استفاده می‌شود یکی از روش‌های تبلیغ برند می‌باشد که ضمن رشد، ارتقا و برندسازی کسب و کارشان، می‌تواند سطح اعتماد مشتریان به محصولات را نیز افزایش دهد.

استفاده از مارک با طراحی و قالب برش خاص، می‌تواند به کاهش تقلب و سوءاستفاده نیز کمک کند. فعالان در صنعت پوشاک با اطلاع از مزیت‌های استفاده از این روش تبلیغاتی، علاوه بر پلاک‌های فلزی از  مارک‌های غیرفلزی نیز بر روی محصولات خود استفاده می‌کنند.

مشتری که از خریدش رضایت داشته باشد، حتما نشان تجاریِ شما که روی پلاک حک شده، قابل اعتماد می‌داند و به دوستان و آشنایان توصیه می‌کند.مارک لباس مزون مارک فلزی لباس می‌تواند آلومینیومی، برنجی و یا از استیل تولید شود. لازم به ذکر می‌باشد استیل‌طلایی نسبت به سایر فلزات کاربرد بیشتری دارد.

لوگو یا طرح درخواستی روی فلز مورد نظر حک می‌شود. برای آشنایی با انواع روش های حکاکی کلیک کنید. 

مارک فلزی لباس به دلیل برخورداری از دوام، تنوع جنس، تحویل فوری و قیمت مناسب، مورد توجه مدیران در کسب و کارهای مختلف قرار دارد.

مجموعه ما افتخار همکاری با بسیاری از مزون‌داران از جمله: مزون کیمو، مزون نگین شیخی، مزون فنسی، ماکو، مزون کیمیا و … را دارد. در صورت نیاز به استعلام قیمت می‌توانید شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.


  • نمونه مارک مزون