پلاک فرش و تابلوفرش های نفیس

پلاک‌ فرش و تابلوفرش به عنوان تلفیق هنر و صنعت، راهکاری موثر برای تبلیغ نام، محصولات و خدمات، به شمار می رود و با جذب افراد باعث می‌شود برند شما به شکلی منحصر به فرد به مخاطب منتقل شود. اساسا یکی از دلایل نصب پلاک‌های فلزی در صنایع مختلف مثل: مبلمان، لوازم‌خانگی، مزون و … تبلیغ نام تجاری می‌باشد. همچنین این پلاک‌ها می‌توانند پیام‌ تبلیغاتی، اطلاعات تماس یا حتی کدهای QR (برای دسترسی سریع به اطلاعات) را نمایش دهند. فعالان در این صنعت از این پلاک‌ها برای شناسایی محصولات خود نیز استفاده می کنند.

پلاک فرشجنس پلاک

نوع فلز، بستگی به نیاز و سلیقه مشتری دارد. ویژگی مشترک پلاک‌های فلزی مقاوم بودن در برابر عوامل محیطی‌ست. به این معنا که تا مدت طولانی در شرایط داخلی و خارجی، بدون تغییر در کیفیت و زیبایی خود باقی می‌مانند. در صنعت فرش، فلز استیل و در بین انواع استیل، نوع طلایی، کاربرد بیشتری دارد. در این مدل، طرح مورد نظر روی سطح فلز حکاکی می‌شود.

روش نصب پلاک

این پلاک در یکی از گوشه‌های فرش قرار می‌گیرد و بدلیل برشکاری با قالب مخصوص، بسادگی قابل نصب می‌باشد و کافیست دو قسمت تیز در دو سمت پلاک به داخل خم شود. در تابلوفرش نیز پلاک‌ها دارای چسب هستند و پس از جدا کردن کاغذ، روی قاب در محل مورد نظر چسبانده می‌شود. در تابلوفرش‌های دستباف و قیمتی، داشتن پلاک، اهمیت ویژه‌ای دارد.

تشخیص اصالت

پلاک‌فرش می‌تواند به افراد در تشخیص اصالت کالا نیز کمک کند. در واقع پلاک‌ فرش علاوه بر نام و لوگو، می‌تواند دارای کد تعیین اصالت و یا بارکد باشد تا خریداران به راحتی با اسکن از اصل بودن محصول، اطمینان حاصل کنند و همچنین از خرید فرش‌های تقلبی و بی‌کیفیت جلوگیری شود.

از فعالان در صنعت‌فرش و تابلوفرش که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت سروستان، ونوس، فرشکده و … . برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.