پلاک لوازم خانگی

پلاک لوازم‌ خانگی، پلاک کولر، آبگرمکن و بخاری

پلاک لوازم خانگی، شامل پلاک کولر، آبگرمکن و بخاری می‌باشد و اطلاعاتی مانند: نام سازنده، تلفنِ خدمات‌ پس‌ از فروش، سریال، راهنمای استفاده، مشخصات فنی و … را نمایش می‌دهد.

پلاک لوازم خانگی معمولا آلومینیومی و به صورت برجسته تولید می‌شود. در واقع پلاک، بخشی از بسته‌بندی کالاست، اما نباید فراموش شود که بصورت دائمی روی محصول باقی می‌ماند، در نتیجه باید از دوام و ماندگاری قابل قبولی برخودار باشد. همچنین رعایت مواردی از قبیل: خلاقیت در طراحی، کیفیت در چاپ، دقت در برجسته، برشکاری و … می‌تواند از هر تبلیغی برای دیده شدن، بهتر عمل کند.


  • نمونه پلاک کولر، بخاری و آبگرمکن


نوع چاپ مارک لوازم‌ خانگی، بهتر است افست باشد زیرا از مزیت‌هایی مثل: ورنی کوره ای، قابلیت برجسته سازی و … برخوردار است که علاوه بر دوام، در زیبایی پلاک نیز تاثیرگذار است. انجام مراحل مختلف تولید پلاک مثل: طراحی، چاپ، پرسکاری، سوراخکاری و … در یک مکان، میتواند علاوه بر کیفیت و زمان تحویل در کاهش قیمت نیز تاثیرگذار باشد.

به دلیل تنوع محصول در صنعت لوازم خانگی، سایر مارک‌‌ها از جمله مارک پلی استر، مارک حروف کروم، پلاک استیل و غیره نیز کاربرد دارند.

از فعالان در صنعت لوازم‌خانگی که افتخار همکاری داشته ایم: استیل البرز، شرکت ارج، آزمایش، فن‌آوران، سوپر‌الکتریک، یخچال‌سازی شاهین، تبریزلعاب، دونار خزر، قاینارخزر، مادالکتریک و …


  • روش نصب پلاک

نصب پلاک بسیاری از لوازم‌خانگی معمولا با پرچ انجام می‌شود، برای سهولت و دقت در نصب، پلاک ها به صورت پانچ شده تحویل می‌گردد، همچنین در صورت درخواست مشتری امکان چسبدار کردن وجود دارد. (چسب مورد استفاده میتواند فومدار و یا بدون فوم باشد)

برخی از شرکت‌های واردکننده و خدماتی نیز از مارک‌های فلزی و غیرفلزی برای تبلیغ نام و برند خود استفاده می‌کنند.

برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.