تگ کابل، جنس استنلس استیل

تگ کابل برای شناسایی در شبکه‌های‌کابلی کاربرد دارد و در محیط‌های صنعتی، ساختمانی، نفت و گاز، برق و اتوماسیون و دیگر صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. تگ کابل با عناوین: تگ‌نامبر، تگ‌تجهیزات، تگ‌لیزری و تگ‌شماره نیز شناخته می‌شود.

  • ویژگی تگ استنلس استیل

    دوام و ماندگاری تگ به دلیل استفاده از استنلس‌استیل (یک نوع فولاد ضد زنگ) بسیار بالا بوده و در شرایط سخت مانند: رطوبت، حرارت، ضربه و … از مقاومت قابل قبولی برخودار می‌باشد. مواردی مانند قرار گرفتن تگ زیر خاک، اهمیت استفاده از استیل‌مرغوب و حک با کیفیت را دوچندان می‌کند. این محصول به دلیل ویژگی‌هایی مانند: نصب سریع و آسان و همچنین برخورداری از مقاومت بالا نسبت به سایر روش‌ها از جمله: چاپ لیبل و برچسب‌گذاری، محبوبیت بیشتری دارد.

  • تگ لیزری

بر روی تگ کابل اطلاعاتی مانند شماره سریال، نام کابل، تاریخ تولید و سایر اطلاعات مرتبط، درج می‌شود و باید در طول عمر کابل، قابل مشاهده و خوانا باشد. حک کردن اطلاعات روی تگ کابل، معمولاً با لیزر انجام می‌شود. استفاده از تکنولوژی لیزر، افزایش دقت و سرعت را به همراه دارد. روش دیگر حکاکی، اسیدکاری می‌باشد و هزینه آن به مراتب بیشتر لیزر است. البته امکان تولید تگ‌خام نیز وجود دارد.

ابعاد تگ با توجه به درخواست مشتری و محل نصب می‌تواند متفاوت باشد ولی بیشتر سفارشات دارای طول 10 و 12سانت و عرض 1/5سانت می‌باشد. ضخامت ورق نیز اغلب 0/6 میلیمتر است. روش نصب تگ‌کابل به وسیله بست کمربندی استیل است و محل عبور بست با قالب و پرس به صورت چاک و یا پانچ ایجاد می‌گردد. در صورت استفاده از قالب‌های موجود برای پانچ و برش، هزینه قالبسازی محاسبه نمی‌شود. برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

 

نمونه تگ استیل