مارک پلی‌ استر (مارک ژله ای یا مارک پلی اورتان)

مارک پلی‌ استر با داشتن ویژگی هایی مثل ظاهری شیک و لوکس، نصب آسان و عدم محدودیت در تعداد سفارش در بسیاری از صنایع از جمله صنعت لوازم خانگی، درب و پنجره، تجهیزات پزشکی، شیرآلات، مبلمان، هدایای تبلیغاتی و … مورد استفاده قرار میگیرد. این مارک با نام‌ کریستالی و پلی اورتان نیز شناخته می‌شود.

به طور کلی مواد پلیمری به دلیل مقاوم بودن در برابر خوردگی، حرارت و نور، مقاومت بالا در برابر کشش و رانش، قابلیت بازیافت و … به طور گسترده در صنایع مختلف مانند صنعت بسته‌بندی، پوشاک، تولید الیاف، مبلمان و غیره استفاده می‌شود. از این مواد در صنعت چاپ و مارکسازی برای تولید مارک‌ پلی‌‌ استر استفاده می‌شود.

مارک پلی‌ استر می‌تواند بر روی انواع لیبل مثلا: متالایز، پی وی سی و یا سلفون چاپ و تولید شود. نوع چاپ نیز بر اساس طرح، تعداد سفارش و درخواست مشتری می‌تواند دیجیتال، سیلک و یا افست انتخاب شود.

تعدادی از شرکت هایی که مارک‌پلی استر بر روی محصولات خود استفاده میکنند و افتخار همکاری داشته ایم: مارال درب، ساندکو، سوپرالکتریک، راش پلاست، کیان، پارت الکتریک و …

به هر حال بهتر است قبل از سفارش با افرادی که در این زمینه تجربه دارند مشورت کنید تا برچسبی باکیفیت و مناسب با نیازتان تولید شود. برای استعلام قیمت نیز می‌توانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.


  • نمونه مارک ژله ای