پلی‌ استر

مارک پلی‌ استر با داشتن ویژگی‌هایی مثل ظاهر شیک و لوکس، نصب سریع و آسان، عدم محدودیت در تعداد سفارش و … از مارک‌های  پرطرفدار محسوب می‌شود.

این محصول در بسیاری از صنایع از جمله: صنعت لوازم خانگی، درب و پنجره، تجهیزات پزشکی، شیرآلات، مبلمان، هدایای تبلیغاتی و … مورد استفاده قرار گرفته است. مارک کریستالی، مارک ژله ای و مارک پلی اورتان از عناوین دیگر مارک پلی استر است.

مواد پلی‌ استر

مواد پلیمری به دلیل مقاوم بودن در برابر خوردگی، حرارت و نور، کشش و رانش، قابلیت بازیافت و … در صنعت بسته‌بندی، پوشاک، تولید الیاف و غیره نیز کاربرد دارد. از این مواد در صنعت چاپ و پلاکسازی برای تولید مارک‌ استفاده می‌شود.

چاپ پلی استر

مارک پلی‌ استر قابلیت تولید با انواع‌لیبل مثل: متالایز، پی وی سی و یا سلفون را دارد. نوع چاپ نیز بر اساس طرح، تعداد سفارش و درخواست مشتری می‌تواند دیجیتال، سیلک و یا افست انتخاب شود.

از جمله شرکت‌هایی که مارک‌ پلی استر بر روی محصولات خود نصب می‌کنند و افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت مارال درب، ساندکو، سوپرالکتریک، راش پلاست، کیان، پارت الکتریک و …

بهتر است قبل از سفارش با افرادی که در این زمینه تجربه دارند مشورت کنید تا برچسبی باکیفیت و مناسب با نیازتان تولید شود. برای استعلام قیمت نیز می‌توانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

نمونه مارک ژله ای