پلاک ترانس توزیع نیروی برق، سریال برجسته

پلاک ترانس

پلاک ترانس توزیع نیروی برق، روی ترانس‌های هوایی نصب می‌گردد. هر ترانس بعد از راه‌اندازی با یک سریال معمولا 7رقمی از طرف شرکت توزیع همان منطقه، شناسایی می‌شود. دو رقم اول سریال مربوط به نام استان، دو رقم بعدی مربوط به شهر و 3رقم آخر، تعداد ترانس‌های منطقه را نمایش می‌دهد. علاوه بر سریال، لوگو و نام منطقه توزیع نیز در این پلاک چاپ می‌شود.

جنس پلاک

پلاک ترانس از آلومینیوم با ضخامت 0/5میلیمتر ساخته می‌شود. روش چاپ نیز، افست با پوشش ورنی کوره ای می‌باشد. با توجه به قرار گرفتن پلاک‌ها در شرایط محیطی سخت از جمله برف و باران و یا تابش مستقیم نور آفتاب، دوام و ماندگاری پلاک‌ها بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل صفحات بعد از چاپ، با ورنی  پوشش داده شده و بعد، در کوره با دمای 200درجه سانتیگراد، قرار میگیرند تا به بالاترین حد از مقاومت برسند.

مشخصات پلاک

این پلاک معمولا با ابعاد 217×90میلیمتر و با 2رنگ زرد و مشکی چاپ می‌شود. تمامی متن و لوگو و سریال بصورت برجسته می‌باشد. برای سهولت در نصب، پلاک‌ها به صورت پانچ‌شده تحویل می‌گردد. در صورت نیاز به استعلام قیمت، به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید. از جمله شرکت‌هایی که افتخار همکاری داشته‌ایم:
امور توزیع‌نیروی برق ساری، نیروی برق‌گرگان، توزیع‌برق عجب‌شیر، توزیع‌نیروی برق بابلسر، توزیع‌نیروی‌برق خوزستان و …

نمونه پلاک اداره برق