پلاک مشخصات بندیل فولاد

پلاک مشخصات بندیل فولاد را از جهات مختلف می‌توان بررسی کرد. از جمله کاربرد تبلیغاتی که شامل: نام، لوگو و مشخصات تماس شرکت تولیدکننده می‌باشد و کاربرد تخصصی که مربوط به درج اطلاعات فنی محصولات فولادی‌ست. این اطلاعات به منظور تشخیص، شناسایی، و اطمینان از مطابقت با استانداردهای صنعتی و به ویژه در ساختمان‌سازی کاربرد دارد. این امر برای ارتقاء کیفیت و ایمنی در صنایع مختلف بسیار حائز اهمیت است.پلاک مشخصات بندیل فولاد

اطلاعات فنی شامل: ابعاد، ضخامت، مقاومت به کشش، وزن و …. می‌باشد. بعنوان مثال قویترین نقطه شکست به مهندسان و تکنسین‌ها کمک می‌کند تا مطمئن شوند که محصولات فولادی با استانداردهای لازم ساخته شده‌اند یا وزن، برای محاسبات حمل و نقل و بسته‌بندی اهمیت دارد.

جنس پلاک:

پلاک بندیل فولاد معمولا از آلومینیوم با ضخامت 0/4میلیمتر تولید می‌شود. در صورت درخواست مشتری برای سفارشات تیراژ، امکان تولید با ورق گالوانیزه نیز وجود دارد. نوع چاپ پلاک‌ها، افست با پوشش ورنی کوره‌ای می‌باشد. اعداد مربوط به مشخصات فنی بدلیل متغیر بودن، توسط مشتری و معمولا با سنبه روی پلاک درج می‌شود. در صورت استفاده از قالب های برش موجود، فقط اجرت پرسکاری محاسبه می‌شود.

روش نصب:

پلاک مشخصات بندیل فولاد با استفاده از تسمه‌ نصب می‌شوند. برای برش محل عبور تسمه در دو طرف پلاک از قالب‌ استفاده می‌شود. این روش نصب باعث می‌شود پلاک‌ها به طور محکم و ایمن در جای خود قرار بگیرند.

در زمینه محصولات فولادی شرکت‌های زیادی وجود دارد. از جمله فعالان در این حوزه که افتخار همکاری داشته‌ایم می‌توان به شرکت‌های فولادابهر، هیربد، الیگودرز، ایران و … اشاره کرد. جهت استعلام قیمت و سفارش، می‌توانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

جمع بندی:

پلاک‌های آلومینیومی مشخصات بندیل فولاد نقش مهمی در صنعت فولاد و ساختمان‌سازی ایفا کرده و با ارائه اطلاعات فنی دقیق و شناسایی مواد، به بهبود کیفیت و ایمنی در این صنایع کمک می‌کنند.

  • نمونه پلاک مشخصات