پلاک فلزی مشخصات بندیل فولاد

فولادسازی: صنعت ساخت فولاد یکی از صنایع اساسی و حیاتی در اقتصاد کشورها است و اهمیت بسیار زیادی در تأمین مواد اولیه برای صنایع مختلف می‌باشد. 

پلاک در فولادسازی

پلاک فلزی در بخش های مختلف این صنعت از جمله در ثبت مشخصات بندیل‌های فولاد، استفاده می‌شود.

پلاک مشخصات

پلاک بندیل‌ فولاد را از جهات مختلف می‌توان بررسی کرد. بعنوان مثال حنبه تبلیغاتی که برای نمایش: نام، لوگو و اطلاعات تماس شرکت تولیدکننده، نصب می‌شود یا کاربرد تخصصی که مربوط به درج مشخصات فنی بندیل‌های فولادی می‌باشد.

این اطلاعات به منظور تشخیص، شناسایی، و اطمینان از مطابقت با استانداردهای صنعتی و به ویژه در ساختمان‌سازی کاربرد دارد و برای ارتقاء کیفیت و ایمنی در صنایع مختلف بسیار حائز اهمیت است.

اطلاعات درج شده داخل پلاک بندیل فولاد برای مهندسان، سازندگان و تولیدکنندگان به منظور انتخاب صحیح و اجرای بهتر پروژه‌ها بسیار حائز اهمیت هستند.

جنس پلاک

پلاک‌ بندیل فولاد معمولا از آلومینیوم با ضخامت 0/4میلیمتر تولید می‌شود. در صورت درخواست مشتری برای سفارشات تیراژ، امکان تولید با ورق گالوانیزه نیز وجود دارد.

نوع چاپ پلاک‌ها، افست با پوشش ورنی کوره‌ ای می‌باشد. در صورت استفاده از قالب‌های برش موجود، فقط اجرت پرسکاری محاسبه می‌شود.

نصب پلاک

پلاک های بندیل‌ فولاد با استفاده از تسمه‌ نصب می‌شوند. برای برش محل عبور تسمه در دو طرف پلاک از قالب‌ استفاده می‌شود. این روش نصب باعث می‌شود پلاک‌ها به طور محکم و ایمن در جای خود قرار بگیرند.

پلاک بندیل فولاد

اطلاعات فنی شامل: ابعاد، ضخامت، مقاومت به کشش، وزن و …. می‌باشد. بعنوان مثال قویترین نقطه شکست به مهندسان و تکنسین‌ها کمک می‌کند تا مطمئن شوند که محصولات فولادی با استانداردهای لازم ساخته شده‌اند یا وزن، برای محاسبات حمل و نقل و بسته‌بندی اهمیت دارد.

اعداد مربوط به مشخصات فنی بدلیل متغیر بودن، توسط مشتری و معمولا با سنبه روی پلاک درج می‌شود. از جمله فعالان در این حوزه که افتخار همکاری داشته‌ایم می‌توان به شرکت‌های فولاد ابهر، هیربد، الیگودرز، ایران و … اشاره کرد.

جهت استعلام قیمت و سفارش، می‌توانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

جمع بندی:

پلاک‌های آلومینیومی مشخصات بندیل‌ فولاد نقش مهمی در صنعت‌ فولاد و ساختمان‌سازی ایفا کرده و با ارائه اطلاعات فنی دقیق و شناسایی مواد، به بهبود کیفیت و ایمنی در این صنایع کمک می‌کنند.

نمونه پلاک بندیل فولاد