پلاک مبل

پلاک مبلمان

پلاک مبلمان: در دنیای امروز، مبل تنها مختص به ثروتمندان نمی‌باشد و بعنوان کالای اساسی در اکثر منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. پلاک مبلمان از نظر تبلیغاتی بعنوان روشی ارزان، شیک و مقاوم شناخته می‌شود. در این مقاله، به بررسی پلاک مبلمان، ویژگی‌ها، کاربردها و نکات مرتبط با آن می‌پردازیم.

کاربرد پلاک مبلمان

استفاده از پلاک می‌تواند جنبه تبلیغاتی و یا تزئینی داشته باشد. در واقع این محصول یک عنصر زیبایی‌ست که به دلیل مزایا و ویژگی‌هایی که دارد، تبدیل به روشی ماندگار برای تبلیغات شده است. از کاربردهای پلاک مبلمان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • برندینگ: پلاک مبلمان معمولا نام و لوگوی سازنده را نمایش می دهد. این امر به مشتریان در تشخیص و اطمینان از کیفیت محصول کمک می کند.
  • سریال و مدل: در برخی موارد، سریال و مدل مبلمان در پلاک درج می‌شود. این کار با هددف  آمار خروج کالا، دسترسی به اطلاعات خریدار و شرایط گارانتی انجام می شود.
  • توضیحات فنی: پلاک‌ مبلمان میتواند اطلاعاتی از مواد استفاده شده مانند چرم، پارچه، چوب و … به مشتری ارائه دهد. این مورد برای افرادی که به جزئیات اهمیت می‌دهند، کارایی دارد.
  • روش نگهداری: نکات مهم برای نگهداری و مراقبت از مبلمان میتواند در پلاک چاپ شود. رعایت این موارد توسط خریداران به افزایش عمر و دوام مبلمان کمک می‌کند.
  • تزئینی: میتوان از پلاک‌ صرفاً به عنوان تزئین یا جلوه‌گر استفاده کرد. این پلاک‌ها بدون نام و متن و معمولاً دارای طرح‌ و نقوش مختلف هستند که به زیبایی مبلمان می‌افزاید.

جنس پلاک مبلمان

پلاک‌های مورد استفاده در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی بسته به سلیقه مشتری و تعداد سفارش می‌تواند آلومینیومی، برنجی و یا استیل باشد. نوع آلومینیومی به روش افست و نوع استیل نیز به روش حکاکی تولید می‌شود. در روش افست، محدودیتی در طرح یا تعداد رنگ وجود ندارد. همچنین قابلیت برجسته‌سازی در مارک‌های آلومینیومی بر زیبایی آن می‌افزاید امکان چسبدار کردن پلاک ها نیز وجود دارد. در صورت برشکاری با قالب‌های موجود، هزینه قالبسازی محاسبه نمی‌شود.

مزایای پلاک مبلمان

استفاده از پلاک مبلمان به دلایل زیادی می‌تواند مورد توجه قرار گیرد. از جمله مزایای آن می‌توان به افزایش جلوه و زیبایی، امکان انتخاب گزینه‌های متنوع و متناسب با سلیقه، عدم محدودیت در طراحی اشاره کرد. نصب پلاک مبلمان به عنوان یکی از روندهای روز دنیای طراحی داخلی، مطرح است. این محصول میتواند به عنوان بخشی از عناصر دکوراتیو مورد استفاده قرار بگیرد و به فضا جلوه‌ای شیک و مدرن ببخشد.

مشتریان ما:

از فعالان در این صنعت که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت کمجا، دکوراسیون سبک نو، دکوچید، آرسیس، فراچوب و … . برای استعلام قیمت می‌توانید به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمایید. با توجه به طیف گستردۀ محصولات در این صنعت، علاوه بر پلاک‌های آلومینیومی و استیل سایر مارک‌ها از جمله مارک پلی‌استر و کروم نیز دارای کاربرد می‌باشد.
 

نمونه پلاک مبلمان

طراحی شیک و مدرن پلاک‌ مبلمان، جزئیات مهم مبلمان را به تصویر می‌کشد و باعث می‌شود تا هر نگاه به مبلمان یک تجربه زیبایی شود.

با زیبایی و دقت در طراحی، پلاک فلزی به تنهایی نه تنها یک بخش از مبلمان است بلکه به عنوان یک اثر هنری کوچک در فضا تلقین می‌شود.

پلاک مبلمان: برش با قالب و برجسته

پلاک فلزی مبل، علاوه بر افزایش ارزش جلبهای زیبایی، اهمیت زیادی در اطلاع‌رسانی و اطمینان مشتریان از کیفیت و مبدأ مبلمان دارد