در صنعت مبلمان از پلاک فلزی برای نمایش برند سازنده استفاده می شود

پلاک مبلمان

پلاک مبلمان می‌تواند جنبه تبلیغاتی و یا تزئینی داشته باشد. در دنیای امروز، مبل تنها مختص به ثروتمندان نمی‌باشد و بعنوان کالای اساسی در اکثر منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پلاک مبلمان، بعنوان روشی ارزان، شیک و مقاوم شناخته می‌شود. در واقع این محصول یک عنصر زیبایی‌ست که بدلیل  طول عمر بالا، به شیوه‌ای پایدار برای تبلیغ برند تبدیل شده است.

پلاک مبلمان

کاربرد پلاک مبلمان

از کاربردهای پلاک مبلمان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نمایش نام تولیدکننده: معمولا نام و برند سازنده را معرفی می‌کند تا مشتریان به سادگی بتوانند تشخیص دهند و از کیفیت محصول اطمینان حاصل کنند.
  • شماره سریال و مدل: در برخی موارد، سریال و مدل مبلمان در پلاک درج می‌شود. این کار به ثبت دقیق خروج کالا، دسترسی به اطلاعات خریدار، اطلاعات گارانتی و … کمک می‌کند.
  • مواد استفاده شده: پلاک‌ میتواند اطلاعاتی در مورد مواد استفاده شده در ساخت مبلمان، مانند چرم، پارچه، چوب و … را نیز نمایش دهد. این اطلاعات برای افرادی که به جزئیات می‌دهند، مفید است.
  • روش نگهداری: برخی از پلاک‌ها دارای راهنمایی‌ها و توصیه‌ها برای نگهداری و مراقبت از مبلمان هستند. این اطلاعات به مشتریان کمک می‌کنند تا مبلمان خود را به درستی نگهداری کرده و دوام بیشتری برای آن بخشند.
  • تزئینی: از پلاک‌ میتوان صرفاً به عنوان تزئینی یا جلوه‌گر استفاده شود. این پلاک‌ها بدون نام و متن و معمولاً دارای طرح‌ و نقوش مختلف هستند که به زیبایی مبلمان می‌افزاید.

 

نمونه پلاک مبلمان

جنس پلاک مبل

پلاک های مورد استفاده در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی بسته به سلیقه مشتری و تعداد سفارش می‌تواند آلومینیومی، برنجی و یا استیل باشد. نوع آلومینیومی به روش افست با پوشش ورنی کوره‌ای چاپ می‌شود و به همین دلیل در طرح یا تعداد رنگ محدودیتی وجود ندارد. قابلیت برجسته‌سازی در مارک‌های آلومینیومی بر زیبایی آن می‌افزاید.

نوع استیل نیز به روش حکاکی تولید می‌شود. امکان چسبدار کردن پلاک ها نیز وجود دارد. در صورت برشکاری با قالب‌های موجود، هزینه قالبسازی محاسبه نمی‌شود.

با توجه به طیف گستردۀ محصولات در این صنعت، علاوه بر پلاک‌های آلومینیومی و استیل سایر مارک‌ها از جمله مارک پلی‌استر و کروم نیز دارای کاربرد می‌باشد. از فعالان در این صنعت که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت کمجا، دکوراسیون سبک نو، دکوچید، آرسیس، فراچوب و … . برای استعلام قیمت می‌توانید به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

نمونه پلاک مبل