کانکس‌ بعنوان محلی برای استفاده موقت در ساختمان‌هایی مانند مدارس، دفاتر، پروژه‌های ساختمانی و … استفاده می‌شود. پلاک کانکس روی بدنه نصب می‌شود و در آن مواردی مثل: نام، برند، لوگو و آدرسِ سازنده چاپ می‌شود.

با توجه به مدل‌های مختلف و نوع استفادۀ کانکس، پلاک آن می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال، در برخی کانکس‌ها اطلاعات مربوط به ابعاد، تعداد اتاق‌، تجهیزات‌داخلی و … نیز در پلاک چاپ می‌شود. از مدل های کانکس میتوان به ثابت، متحرک، ویلایی، نگهبانی، مدیریتی و … اشاره نمود که از سایر مدل‌ها کاربرد بیشتری دارند.

این پلاک از آلومینیوم، معمولا با ضخامت 0/3میلیمتر و به روش افست با پوشش ورنی کوره ای چاپ می‌شود. پوش ورنی و قرار گرفتن صفحات داخل کوره با دمای 200درجه سانتیگراد، دوام و ماندگاری چاپ را افزایش میدهد. قرار گرفتن کانکس ها در محیط باز و مقابل نور آفتاب اهمیت ماندگاری چاپ را دوچندان می‌کند.


  • نمونه پلاک کانکس


روش نصب با پرچ و برای سهولت و دقت بیشتر، پلاک‌ها بصورت پانچ شده تحویل می‌گردد. در صورت درخواست مشتری، امکان برجسته‌سازی قسمت‌های دلخواه نیز وجود دارد. در برخی کشورها، قوانین خاصی برای شماره‌گذاری کانکس‌ها نیز وجود دارد.

از فعالان در صنعت ساخت کانکس و خانه‌های پیش‌ساخته که افتخار همکاری داشته‌ایم: شرکت کاراوان، پارس پانل، نوین صنعت، آسیا کمپرس، صفاسبز و …
برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.