چاپ فوری آلومینیوم

چاپ فوری

چاپ فوری: در دنیای امروز، ابتکار و سرعت از عوامل اساسی برای موفقیت در کسب و کارها و تبلیغات به حساب می‌آید. یکی از تکنولوژی‌هایی که به شدت در این زمینه تأثیر گذار بوده و به مشاغل کمک فراوانی می‌کند، چاپ‌فوری آلومینیوم است. در سفارشات رنگی که زمان لازم برای تهیه فیلم و زینک و طی کردن مرحل چاپ افست وجود نداشته باشد یا تیراژ کار پایین باشد، چاپ‌فوری کاربرد دارد. این نوع چاپ با عناوین: دیجیتال، لیزری و چاپ‌فلت نیز شناخته می‌شود.

مزیت های چاپ‌دیجیتال

از مزیت های این چاپ می‌توان به سرعت بالا، امکان چاپ‌سطوح مختلف، هزینه کمتر نسبت به روش‌های سنتی و … اشاره کرد. قابلیت چاپ‌سطوح مختلف باعث شده این روش در بسیاری از صنایع از جمله تبلیغات، تزئینات‌داخلی، بسته‌بندی، لوازم آرایشی و … نیز کاربرد داشته باشد. در چاپ فوری آلومینیوم طرح مورد نظر مستقیم و به وسیلۀ هد دستگاه اجرا می‌شود. در واقع شبیه پرینتر عمل می‌کند، با این تفاوت که به جای کاغذ روی فلز انجام می‌شود. زمان تحویل سفارشات، یک روزِ کاری می‌باشد.

لازم به ذکر است، علاوه بر آلومینیوم، امکان چاپ‌صفحات گالوانیزه سفید نیز وجود دارد. از دیگر کاربردهای چاپ‌دیجیتال یا لیزری، برای اتیکت مگنتی نام، همراه با عکس پرسنل می‌باشد. برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

نمونه چاپ دیجیتال