پلاک سررسید

پلاک سررسید

پلاک سررسید، یکی از ابزارهای مؤثر در صنعت بازاریابی و تبلیغات است و نقش بسزائی در ایجاد ارتباط بصری با مخاطبان دارد. پلاک سررسید به دلیل ویژگی‌ و مزیت‌هایی که دارد به یک انتخاب محبوب تبدیل شده‌ است. در این مقاله به ویژگی‌ها، مزایا، روش تولید و موارد مرتبط با پلاک سررسید می‌پردازیم.

پلاک فلزی سررسید

پلاک فلزی بر روی جلد سررسید برای جلب توجه و ارتقای ارزش برند استفاده می‌شود. این پلاک‌ها اغلب شامل نام شرکت، لوگو، شعار یا پیام تبلیغاتی، بارکد و سایر عناصر برندی، می‌باشد و به تشخیص و اعتبار برند کمک می‌کند. همچنین، این پلاک‌ها به سررسید، ظاهری متفاوت و لوکس می‌بخشند که می‌تواند برند شما را از رقبا متمایز کند.

مزایای پلاک سررسید

با توجه به مزایای استفاده از پلاک فلزی روی سررسید و سایر هدایای تبلیغاتی، این روش به عنوان یک گزینه ایده‌آل و انتخاب هوشمندانه شناخته می‌شود. در ادامه به چند مورد از این مزایا اشاره می‌کنیم.

  • برندینگ: نصب پلاک به عنوان یک عنصر شناسایی روی سررسید یا هر محصولی، می‌تواند هویت شرکت را  به خوبی نشان دهد. این ابزار تبلیغاتی به شما امکان می‌دهد تا برند خود را به صورت یکپارچه و قابل تشخیص به نمایش بگذارید.
  • ارزش افزوده: وجود پلاک این حس را القا می‌کند که سررسید از کیفیت بالایی برخوردار بوده و نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی، ارزش بیشتری دارد. پلاک باعث می‌شود سررسید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی متفاوت دیده شود و نهایتا به ارتقاء اعتبار برند شما کمک می‌کند.
  • نصب آسان: پلاک فلزی سررسید، به دلیل داشتن چسب دورو بسیار ساده در مجل مورد نظر چسبانده می‌شود. نصب آسان، این امکان را می‌دهد که به سرعت تغییرات تبلیغاتی خود را اجرا و به مخاطبان ارائه دهید.

جنس پلاک سررسید

این پلاک می‌تواند از انواع استیل نقره ای، استیل طلایی و یا آلومینیوم ساخته شود. استفاده از فلزات مرغوب در تولید این محصول، آن را در برابر شرایط سخت محیطی، مقاوم می‌کند. این بدان معناست که پلاک روی سررسید برای مدت طولانی باقی می‌ماند و می‌تواند تبلیغات شما را برای مدت‌ها به چشم مخاطبان نمایان کند.

طراحی پلاک سررسید

برخورداری پلاک از طراحی‌ شکیل، به سررسید و هدایای تبلیغاتی، جذابیت اضافه می‌کند. می‌توانید از بین طرح‌های ساده و کلاسیک تا طرح‌های مدرن و خلاقانه، بهترین را انتخاب کنید. پلاک سررسید می‌تواند به طور مؤثری از قدرت تصویرسازی در تبلیغات بهره ببرد و توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کند.

جمع بندی:

استفاده از پلاک فلزی روی جلد سررسید تبلیغاتی می‌تواند به عنوان یک ابزار موثر، ارتباط بین برند و مخاطب را تقویت کند و به برند شما اعتبار و ارزش افزوده بیشتری ببخشد. با توجه به این تأثیرات مثبت، استفاده از آن را در دستور کار قرار دهید تا به بهبود نتایج تبلیغات‌تان کمک کند. برای استعلام قیمت به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پبام ارسال نمائید.

لازم به ذکر می‌باشد، در صورت درخواست مشتری می‌توان از مارک‌های غیرفلزی مانند پلی‌استر و یا مارک مولتی‌استایل نیز بر روی هدایای تبلیغاتی استفاده شود.


نمونه پلاک سررسید

پلاک سررسید: کارآمد در نمایش برند

پلاک فلزی و چسبدار جلد سررسید

پلاک طلایی برای جلد سررسید

پلاک سررسید
Call Now Button