آدرس رضامارک

استعلام قیمت پلاک

استعلام قیمت قبل از خرید، بسیار مهم است. به نظر می‌رسد که برای استعلام و ثبت سفارش، تلگرام بهترین راه ارتباطی با شما مشتریان باشد. پاسخگویی سریع، دسترسی به پیام‌ها و چت‌های قبلی، ارسال توضیحات به صورت متنی یا وویس، ارسال عکس نمونه‌ها و بررسی پیام‌ها در صورت فراموشی از مزایای تلگرام می‌باشد.

از نظر ما، با توجه به ترافیک، آلودگی هوا و … نیاز به حضور فیزیکی نیست و تمامی مراحل از طراحی تا تحویل سفارش، به صورت اینترنتی قابل انجام می‌باشد. در صورت نیاز به ارسال نمونه، می‌توانید آدرس را در تلگرام بفرستید تا در اولین فرصت درخواست شما با پیک، تیپاکس و … ارسال شود.

در صورتی که نیاز به بازدید حضوری دارید، می‌توانید به آدرس کارگاه مراجعه فرمائید: شهرک صنعتی چهاردانگه – خیابان 21 – مجتمع تجاری پارسیان – پلاک 4

ما با استفاده از تلگرام و سایر راه‌های ارتباطی، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا سفارشات را به بهترین شکل آماده و ارسال نمائیم. لازم به ذکر میباشد: استعلام هایی که از طریق تلگرام، واتس‌آپ و ایمیل ارسال شده باشد، قابل قبول است و اعلام قیمت به صورت تلفنی پذیرفته نمی‌شود.

استفاده از تلگرام برای ارتباط با مشتریان و ثبت سفارش‌ها، راهی کارآمد است و به مشتریان کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را در خصوص سفارش خود بگیرند.

 

ایمیل: hosseiniprint@gmail.com

اینستاگرام: rezamarkcom

فیس بوک: rezamarkcom

توییتر: rezamarkcom

تلفن: 55246372