سازندگان درب اتومات و کرکره برقی برای تبلیغ برند خود از پلاک فلزی استفاده می کنند

درب اتومات

درب اتومات و کرکره برقی: تولیدکنندگان در این صنعت برای نمایش اطلاعاتی مثل نام، آدرس و لوگوی شرکت، تلفن خدمات پس از فروش، سریال، مدل محصول و … از پلاک فلزی استفاده می‌کنند.

در برخی موارد، کدهای خاصی نیز درج می‌شود که برای تنظیم و نگهداری کاربرد دارند. در واقع این اطلاعات زمانی که نیاز به سرویس و تعمیر باشد، می‌تواند به برقراری ارتباط با تعمیرکار کمک کند.

جنس پلاک درب اتومات

معمولا پلاک های درب و کرکره برقی از فلز آلومینیوم با ضخامت 4دهم میلیمتر تولید می‌شود، البته با توجه به درخواست و سلیقۀ مشتری، این محصول می‌تواند از سایر فلزات مانند استیل نیز ساخته شود.

با توجه قرار گرفتن پلاک درب اتومات و کرکره برقی در فضای باز و مقابل نور آفتاب دوام پلاک بسیار مهم است و باید از کیفیت و ماندگاری قابل قبولی برخوردار باشد، به عبارت دیگر، با گذشت زمان اطلاعات روی پلاک از بین نرود. در گذشته به جای مارک از شابلون و اسپرۀ رنگ استفاده می‌شد که بعد از مدت زمان کوتاهی، هیچ اثری از آن وجود نداشت.

نمونه پلاک فلزی درب اتومات و کرکره برقی

نوع آلومینیومی این محصول به روش افست با پوشش ورنی کوره‌ای چاپ می‌شود. از ویژگی‌های این روش می‌توان به عدم محدودیت در طرح و تعداد رنگ و همچنین برجسته‌ سازی متن و لوگو اشاره نمود. در چاپ‌افست، تیراژ سفارش تاثیر زیادی در قیمت دارد و با افزایش آن فی واحد کاهش می‌یابد.

نصب پلاک کرکره برقی

بهتر است پلاک درب اتومات و کرکره برقی جایی نصب شود که در صورت لزوم، به راحتی قابل مشاهده باشد. نصب پلاک فلزی معمولا با پرچ یا پیچ انجام می‌شود و برای سهولت در این کار، پلاک‌ها به صورت پانچ شده تحویل می‌گردد. در صورت درخواست مشتری امکان چسبدار کردن پلاک‌ها نیز وجود دارد.

مشتریان ما

از فعالان در زمینۀ ساخت و نصب درب‌ اتوماتیک و کرکرۀ برقی که افتخار همکاری داشته‌ایم: آتی‌ در، تکین‌ الکترونیک‌ آرکا، طراحان‌ هوشمند، درب‌های‌ اتوماتیک‌ اشل، تکنودرب، پرشیا رول، آریا دژ و … . تولیدکنندگان در این صنعت به خصوص برای درب‌های شیشه‌ای از مارک پلی استر نیز استفاده می‌کنند. برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.

نمونه پلاک درب اتومات

ما به کیفیت در تولید و رضایت‌ِ مشتریان، افتخار می‌کنیم.