پلاک فلزی درب اتومات و کرکره برقی

پلاک فلزی درب اتومات و کرکره برقی اطلاعاتی مثل: نام، آدرس و لوگوی شرکت سازنده، شماره خدمات پس از فروش، سریال محصول، مدل‌درب و … را نمایش می‌دهد. در برخی موارد، کد‌هایی نیز درج می‌شود که در تنظیم، تعمیر و نگهداری، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در صورتی که نیاز به سرویس و تعمیر باشد، اطلاعات موجود در پلاک‌ها می‌تواند به برقراری ارتباط با تعمیرکار کمک کند.

اگر چه اکثر سفارشات پلاک فلزی درب اتومات، آلومینیوم با ضخامت 0/4میلیمتر است ولی بسته به درخواست و سلیقه مشتری، طرح و تعداد سفارش میتواند از استیل نیز تولید شود. با توجه قرار گرفتن پلاک‌ها در فضای باز و مقابل نور آفتاب بسیار مهم است که پلاک از هر نوعی دارای دوام و ماندگاری باشد یعنی با گذشت زمان اطلاعات آن از بین نرود. در گذشته به جای مارک از شابلون و اسپرۀ رنگ استفاده می‌شد که بعد از مدت زمان کوتاهی، هیچ اثری از آن وجود نداشت.

  • پلاک آلومینیومی درب

پلاک‌آلومینیومی، به روش افست با پوشش ورنی کوره‌ای چاپ می‌شود. پلاک آلومینیومی درباز ویژگی‌های چاپ افست میتوان به عدم محدودیت در طرح و تعداد رنگ و همچنین برجسته‌ سازی متن و لوگو اشاره نمود. در چاپ افست، تیراژ سفارش تاثیر زیادی در قیمت دارد و با افزایش آن فی واحد کاهش می‌یابد.

بهتر است پلاک‌درب‌ اتومات در جایی نصب شود که در صورت لزوم، به راحتی قابل مشاهده باشد. برای سهولت در نصب، پلاک‌ها پانچ شده و یا چسبدار تحویل می‌گردد. تولیدکنندگان در این صنعت به خصوص برای درب‌های شیشه ای از مارک پلی استر نیز استفاده می‌کنند.

  • مشتریان ما

از فعالان در زمینۀ ساخت و نصب درب‌اتوماتیک و کرکرۀ برقی که افتخار همکاری داشته‌ایم: آتی‌ در، تکین‌ الکترونیک‌ آرکا، طراحان‌ هوشمند، درب‌های‌ اتوماتیک‌ اشل، تکنودرب، پرشیا رول، آریا دژ و …

برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمائید.


  • نمونه پلاک درب و کرکره