پلاک برجسته

پلاک برجسته

پلاک برجسته: این محصول بعنوان یک راهکار موثر در تبلیغات محسوب می‌شود و در صنایع مختلف تولیدی و خدماتی استفاده می‌شود. برای بررسی این محصول، روش ساخت، ویژگی‌ها و سایر موارد مرتبط با آن تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مزایای پلاک برجسته

استفاده از پلاک برجسته در جلب توجه و ارتقاء برند کسب و کارها بسیار تاثیرگذار است. این محصول به عنوان یک ابزار تبلیغاتی در جلب توجه مشتریان به شمار می‌رود. در ادامه چند مورد از ویژگی‌ها و مزایای پلاک برجسته ذکر می‌شود:

  • عدم محدودیت در طرح: در تولید پلاک برجسته، امکان چاپ چهاررنگ و یا عکس وجود دارد.
  • شناسایی: پلاک برجسته میتواند با نمایش نام و لوگو به شناسایی محصولات توسط مشتریان کمک کند.
  • تبلیغات: برخلاف بسیاری از روش‌های تبلیغاتی که به صورت موقت است، پلاک برجسته به نوعی تبلیغ ماندگار محسوب می‌شود.
  • مزیت رقابتی: برجسته بودن این پلاک‌، تأثیر بصری قوی را ایجاد می‌کند و تا حد زیادی محصولات را از رقبا تمایز می‌دهد.

کاربرد مارک برجسته

علاوه بر مزایا و ویژگی‌های ذکر شده و ارتباط مستقیم بین مشتری و برند، از پلاک برجسته برای نمایش مشخصات فنی محصولات نیز استفاده می‌شود. از جمله:

  • در صنعت لوازم خانگی روی محصولاتی مانند کولر و بخاری
  • در صنعت درب‌ اتومات و کرکره برقی،
  • در صنعت خانه‌های پیش‌ساخته روی کانکس و کانتینر
  • در صنعت خودرو روی درب صندوق و جلوپنجره و … را میتوان اشاره نمود.

ساخت پلاک برجسته

این محصول از فلز آلومینیوم ساخته می‌شود. معمولا صفحات آلومینیوم را در ابعاد ۶۶×۵۰ سانت، چاپ می‌کنند. پس از چاپ به صورت نواری برشکاری می‌شود تا امکان پانچ کردن فراهم شود. بعد از این مرحله نواری‌ها آماده برجسته‌سازیمی‌باشد. عدم برخورداری از پوشش ورنی و یا قرارگرفتن داخل کوره کمتر از زمان استاندارد، باعث ریزش رنگ بعد از برجسته می‌شود.

لازم به ذکر است که هر چه سوراخکاری دقیق‌تر انجام شود کیفیت برجسته افزایش می‌یابد. برای برجسته‌کاری با توجه به ابعاد و ضخامت پلاک از پرس ۶ تا ۶۰ تُن استفاده می‌شود. پس از برش نهایی با قالب یا گیوتین، پلاک‌ها شمارش، بسته‌بندی و در نهایت برای مشتری ارسال می‌شود.

قیمت مارک برجسته

همان طور که در مطالب گذشته گفته شد، تیراژ سفارش در محاسبه هزینه های چاپ افست، بسیار تاثیرگذار است و هر چه تعداد سفارش بیشتر باشد، هزینه فی واحد کاهش می‌یابد. برای محاسبه قیمت پلاک برجسته، علاوه بر تعداد سفارش، ابعاد، ضخامت، تعداد رنگ، آبکاری ورق نیز باید مشخص شود.

همچنین لازم به ذکر می‌باشد استفاده از مواد با کیفیت و تکنولوژی‌روز، تأثیر زیادی در دوام و کیفیت نهایی پلاک‌ها دارد. مواردی مثل برند مرکب، نوع ورنی، ماشین و ملزومات چاپ، تجربه و مهارت افراد و … میتواند در کیفیت و قیمت پلاک برجسته تاثیرگذار باشد.

در صورت نیاز به استعلام قیمت و یا مشاوره قبل از چاپ می‌توانید به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمایید. با کمال میل آماده‌ایم تا در فرآیند ساخت، از طراحی تا تولید و ارسال، به سوالات شما پاسخ دهیم.


نمونه پلاک برجسته

مزایای استفاده از پلاک فلزی برجسته

مشاوره و استعلام قیمت

قیمت‌گذاری بر اساس تعداد سفارش

پلاک فلزی برجسته در لوازم خانگی
Call Now Button