پلاک آلومینیومی تجهیزات آشپزخانه‌ های صنعتی

پلاک آلومینیومی تجهیزات آشپزخانه‌ های صنعتی و خانگی یکی از روش های کم هزینه و تاثیرگذار در تبلیغ برند محسوب می‌شود. در واقع پلاک ها دارای محدودیت زمانی یا تاریخ انقضا نبوده و تا وقتی روی محصول باشند میتوانند اطلاعات مورد نظر را نمایش دهند.

پلاک‌های ذکر شده بر روی انواع ماشین‌آلات و دستگاه های پخت، سِرو و نگهداری، سینک‌، یخچال‌ و فریزر، صفحات گرمایشی، ظرفشویی، بسته‌بندی و …نصب می‌شوند و علاوه بر نام و لوگو سازنده، مواردی مثل: نام تجهیزات، شماره، مدل، ویژگی‌های فنی و سایر جزئیات مربوط به تجهیزات را نمایش میدهند.

از دیگر موارد کاربرد پلاک فلزی می‌توان به نمایش دستورالعمل‌های استفاده و نگهداری تجهیزات شامل مراحل استفاده، تنظیمات، تعمیر و نگهداری اشاره نمود. این اطلاعات به کارکنان کمک می‌کند تا تجهیزات را به درستی استفاده کنند و عمر مفید آنها را افزایش دهند.

چاپ علائم، هشدارها و نکات مربوط به ایمنی و بهداشت در پلاک های فلزی برای کاهش خطرات احتمالی در استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز بسیار مهم است.

اساسا هدف استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی، افزایش بهره‌وری و کیفیت و البته کاهش هزینه‌ها می‌باشد. تجهیزات آشپزخانه صنعتی در اماکنی مانند رستوران‌، هتل‌، بیمارستان‌ و … کاربرد دارد.


  • مارک فلزی تجهیزات آشپزخانه

پلاک آلومینیومی تجهیزات آشپزخانه‌ معمولا بصورت برجسته تولید می‌شود. لازم به ذکر می‌باشد به دلیل تنوع بالای محصولات در این صنعت، سایر مارک‌ها از جمله پلاک‌استیل، مارک پلی استر و کروم نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای نصب سریع و آسان، پلاک‌ها به صورت چسبدار و یا پانچ شده تحویل می‌گردد.

علاوه بر تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی، در مواردی خریداران یا کاربران نیز برای این تجهیزات پلاک فلزی سفارش می‌دهند. بعنوان مثال برای جلوگیری از گم شدن و یا اشتباه گرفتن (مخصوصا در اماکن دولتی) از پلاک اموال استفاده می‌شود.


دو نکتۀ مهم!

  • برای تمیزکردن تجهیزات‌آشپزخانه‌صنعتی از شوینده های قوی و مواد ضدعفونی کننده استفاده می‌شود.
  • دمای بعضی از وسائل مثل اجاق گاز و فر در زمان استفاده و روشن بودن به شدت بالا می‌رود.

در صورتی که چاپ پلاک‌ها از کیفیت مناسب برخوردار نباشد، سریع تر از آنچه فکر کنید، از بین می‌روند.


از فعالان در زمینه تولید و ساخت تجهیزات‌آشپزخانه‌صنعتی که افتخار همکاری داشته‌ایم: کیمیاگاز ساحل، گاز ایران، آسیکو، ماهان استیل، ایمن‌سوز، شعله پردازش ایرانیان، آمویه، نگین‌دما گسترش و …

برای استعلام قیمت به شماره 9122138609 در تلگرام پیام ارسال نمایید.


  • نمونه پلاک اجاق گاز و فر

 

در پایان می‌توان گفت: نصب پلاک، تاثیر قابل توجهی در بهبود سازماندهی، شناسایی، استفاده، تعمیر و نگهداری تجهیزات آشپرخانه های صنعتی دارد.