|

درباره ما: مجموعه چاپ فلزات حسینی در اوائل دهه هشتاد بعد از سال‌ها تلاش و کسب تجربه نزد بزرگان صنعت چاپ، فعالیت خود را به طور مستقل و با اجاره کارگاهی در جنوب تهران (خیابان خلیج فارس معروف به شماره ۲)  آغاز نمود. در سال‌های ابتدایی تنها تولید ما پلاک آلومینیومی بود. اما این آغاز کوچک، با عشق و انگیزه برای ارائه بهترین محصول به مشتریان، به سرعت گسترش یافت. اعتماد مشتریان سبب شد تا به تلاش برای بهترین محصولات پایبند بمانیم.


درباره تولیدات ما

ما به ارزش‌های اصیل کارآفرینی، کیفیت و ارتباط انسانی اعتقاد داریم و اکنون بعد از دو دهه تلاش مستمر، با تنوع در تولیدات، توانسته‌ایم نیازهای گوناگون مشتریان را برآورده سازیم. اینک مفتخریم که علاوه بر پلاک آلومینیومی ساده و برجسته، انواع مارک های صنعتی نیز به تولیدات ما اضافه شده است.


درباره کاربرد محصولات

تولیدات ما، در اکثر کسب و کارها و صنایع بزرگ و کوچک کاربرد دارد که از جمله میتوان به این موارد اشاره نمود:


خدمات ما


ثبت سفارش

برای استعلام قیمت، ثبت سفارش و یا مشاوره قبل از چاپ می‌توانید به شماره ۹۱۲۲۱۳۸۶۰۹ در تلگرام پیام ارسال نمایید. در صورت آنلاین نبودن و یا عدم پاسخگویی در تلگرام، می‌توانید با شماره کارگاه ۵۵۲۴۶۳۷۲ تماس حاصل نمایید. برای بازدید از کارگاه نیز شنبه تا پنج‌شنبه از ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر به آدرس: تهران – شهرک صنعتی چهاردانگه – خیابان ۲۱ – مجتمع‌ تجاری‌ پارسیان – پلاک ۴ مراجعه نمائید.

ارسال سفارش

مارک های تولید شده با توجه به درخواست مشتری و حجم آن از طریق پست، تیپاکس، باربری و یا اتوبوس ارسال می‌شود. برای بسته‌های کوچک روش ارسال پستی و تیپاکس و برای سفارشات که وزن بالایی دارند، باربری انتخاب بهتری است.


مشتریان ما

Call Now Button